SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack kreatynowy + przedtreningówka. Jak przyjmować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1959
Witam,

Ostatnio zakupiłem kreatynę (PvL Creakong), białko (BioTech USA Iso Whey Zero) w zestawie z przedtreningówką (BioTech USA Supernova). Mam zamiar w najbliższym czasie stosować te suplementy stąd też moje pytanie:

1) Słyszałem, że stacki kreatynowe należy brać przed treningiem (choć Creakong za bardzo skomplikowanego składu nie ma), więc jak to połączyć z przedtreningówką. Czy może po prostu przedtreningówkę brać przed treningiem a kretynę po?

2) Jeżeli już bym brał stacka to mam rozumieć, że dawkowanie wyglądało by tak: w dt - porcja rano na czczo i przed/po treningu, w dnt - rano na czczo i no właśnie? Odpuścić drugą porcję czy brać ją w ciągu dnia?

3) (Nie będę już zakładał tematu w dziale odżywiania) Jeżeli aktualnie jestem na redukcji to posiłek bezpośrednio po treningu ma składać się wyłącznie z białka, czy też mogę tam dorzucić jakiś owoc (głównie to banana) i zmieścić to w bilansie?

Dzięki z góry za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8893 Napisanych postów 152275 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199128
supernova ma tylko 1g w skladzie na porcje, wiec mozesz sypnac nieco konga do porcji pre przed trenem tez:)
po treningu smialo konga tylko

2. dt okolo treningowo, dnt jedna styknie

3.jak najbardziej wegle moga byc po treningowo od razu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa a trening na czczo

Następny temat

BCAA, jak stosowac???

nutlove nowy