SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD ŁÓDŹ - najlepsze suplementy, odżywki i żywność dietetyczna w Łodzi

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 56110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
TomQ-MAG
widac ze asortyment coraz szerszy w stacjonarce
Kuba przewozi całą hurtownie z Opola do Łodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
małymi kroczkami, po parę kartonów i nawet nie zauważą kiedy główna siedziba będzie w Łodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
aceton
Byłem ostatnio. Fajna obsługa, ale musiałem się podpytać gdzie się znajduje, bo parę razy go nieświadomie minąłem.

Dostałem gratis batonika proteinowego po którym prawie wypadły mi praktycznie wszystkie zęby . Strasznie twardy i ciężko się przeżuwało.


Dzięki, jak jesteś z forum i masz tutaj konto - to mów przy następnej okazji, zawsze postaramy się o jakiś bonus;)
Co do tego batonika, to moży był to gym bar z AN? Te niestety do miękkich nie należą szczególnie jak gdzieś poleżał jeszcze w chłodniejszym miejscu , tak więc sorry Mamy je tylko dlatego, ze mają swoich fanów. Chociaż mi on nie podchodzi również, obecnie na stan wjechały przepyszne Optimum Whipped Bites w nowych smakach - jak będziesz kolejnym razem i przypomnisz o tej akcji z batonem mi lub pracownikowi to powiedz, ze miałeś obiecanego takiego Optimum w ramach rekompensaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
i flaszke od BOSS-a%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
I nie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 74 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 766
Banan,

już nie pamiętam. Wiem smak jakoś imponujący też nie był. Będę po nowym roku po asortyment.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Nie bądź zwykłym Dzikiem, tylko Świętego Mikołaja pomocnikiem! :) Organizujemy pomoc dla Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi przy ul. Drużynowej 3/5 - http://www.domdlamalucha.info/ 

W dniach 03.12-20.12 zbieramy w naszym sklepie SFD przy ul. Gdańskiej 126/128 rzeczy przydatne Maluszkom.
Przede wszystkim zapotrzebowanie Domu Dziecka obejmuje:
- wszelkie środki higieniczne i pielęgnacyjne dla maluchów (zwłaszcza z alergiami skórnymi)
- środki czystości i higieniczne takie jak: pampersy, chusteczki nawilżane i higieniczne, proszki do prania, płyny do płukania, itp.
- maty edukacyjne dla niemowląt
- artykuły papiernicze dla starszych dzieci
- baterie „paluszki” do zabawek edukacyjnych
- zabawki - żywność dla niemowlaków, słodycze dla dzieci starszych, itp.

Dzięki Waszej życzliwości możemy poprawić warunki życia Maluszkom z Domu Dziecka i wspólnie sprawić, że stanie się ono choć trochę szczęśliwsze.
Dla każdej osoby, która dołączy do pomocy – przewidziany drobny upominek od naszego Sklepu.

Bardzo dziękujemy za wszelką okazaną pomoc i dołączenie do naszej akcji. Sklep działa w godzinach 10-19 od poniedziałku do piątku oraz w soboty 10-16.
W dniu 21.12.2018 planujemy dostarczenie całości do Domu Dziecka.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage na FB i wystawienia pozytywnej opinii -> https://web.facebook.com/SFD-Łódź-308603479990294/

Mały update wyglądu sklepu, niestety forum bardzo psuje jakość tych zdjęć robionych profesjonalnym sprzętem ale co zrobić:)
Polecamy Arecki Photo Video

























Jakby ktoś nie wiedział, gdzie znajduje się sklep na ul. Gdańskiej to DRON prawdę Wam powie








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
I tak wygląda wszystko zacnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
TomQ-MAG
I tak wygląda wszystko zacnie


Czas nas w końcu odwiedzić;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Innovative Laboratories Hellfire 90 caps - DMAA WERSJA

Następny temat

BCAA + KREATYNA + WHEY PROTEIN

WHEY premium