SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stacja nowa gdynia

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 765

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Przeprowadzam się, będę miał blisko, kiedyś byłem, nie ćwiczyłem, tylko rzuciłek okiem.
Warto tam chodzić na siłkę? Co sądzicie o tym obiekcie.
Wiem, że drogo, ale mam benefit, więc wejście za free, także nie chodzi o cenę, a o to jaka tam wogole panuje atmosfera.
Ostatnio chodziłem do Energymu, siłka fajna, może mógłbym jeszcze tam dojeżdżać, ale ostatnio zaczyna mnie trochę tam denerwować, że zimą zimno, a latem nie włączają klimy i nie da się wytrzymać.
Wracając do tematu, dajcie znać co sądzicie o SNG. Będę wdzięczny.

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
No nie wierzę, że nikt nie chodzi.

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
zależy czego oczekujesz.
tam jest wszystko pod ręką: siłownia, tenis od ściany, bilard, knajpki, hotel, gdybyś kogoś na siłowni zapoznał...
byłem kilka/kilkanaście razy. na basenie tłok, co mi się nie podoba, a na siłowni pusto, więc fajnie.
nie wiem jakiego sprzetu oczekujesz. najlepiej pochodź chwile sam...

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

uczeń Bruce'a Lee w Łodzi - seminarium!!!

Następny temat

siłownia w okolicy Łodzi - jestem na nie %-)

WHEY premium