SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stała suplementacja Beta Alaniną + przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 921
Witam,
Od 3 miesięcy stosuje stałą suplementacje kreatyna, od 6 tyg beta alanina, którą stosuje tylko przed treningiem. Powoli kończy mi się opakowanie bety i właśnie zastanawiam się czy można ją stosować jako stałą suplementacje tak samo jak kreatynę. Póki co odczuwam jeszcze jej działanie, niekiedy nawet bardziej niż na początku stosowania.

Dodatkowo przed treningiem biorę AAKG, jednak zastanawiam się nad rezygnacją z Bety i AAKG i branie jakiejś przed treningówki która nie ma w sobie kreatyny. Stosowałem Hot Blooda 2.0 i działał na mnie nawet dobrze oraz Napalm Shot, jednak dopiero podwójna dawka dawała mi ostrego kopa. Co możecie polecić w miarę rozsądnej cenie żebym mógł stosować przed treningiem razem z jabłczanem i ewentualnie beta alaniną. Trenuje max 50-60 min - intensywny trening siłowy z krótkimi przerwami między seriami.

Zmieniony przez - Mexter w dniu 2014-11-22 12:48:46

"Akceptuje tylko zwycięstwo i walkę do samego końca"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
smialo mozna ba w stala suplementacje wrzucic.

zerknij na gear pre shock-a

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
BA jak najbardziej mozesz stosowac caly czas. Kreatyne cyklicznie.
Jako specyfiki przed treningiem mozesz tez np sprobowac dokupic kofeine do aakg

Zmieniony przez - jendker3 w dniu 2014-11-22 13:13:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 921
Po patrze sobie na te suple. Z AAKG raczej na pewno będę rezygnował bo nie jestem zadowolony z działania. Musiałbym ładować podwójną albo potrójna dawkę żeby coś poczuć. A jeszcze jakieś inne przed treningówki bez kreatyny? Może kofeina byłaby dobra bo głownie zależy mi na pobudzeniu.

"Akceptuje tylko zwycięstwo i walkę do samego końca"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Moze typowy pomper np double impact plus kofeiana? W DI masz trzy skladniki typowo pompujace wiec powinienes byc bardziej zadowolony niz z solo aakg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11797
Jeżeli zależy Ci głównie na pobudzeniu to bierz solo koffe, tauryne,BA,tyrozyne + cytrylina i agmatyna jak chcesz pompe i masz lepsze pre od 90% tego syfu co jest na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 921
Poczytałem trochę i zdecydowałem się na dokupienie Beta Alaniny, kofeiny i tauryny.

"Akceptuje tylko zwycięstwo i walkę do samego końca"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Moim zdaniem odpusc tauryne. Jakos nie jestem przekonany do jej dzialania. Kofeina wystarczy
Plus BA

Zmieniony przez - jendker3 w dniu 2014-11-25 11:36:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia, piłka pomocy

Następny temat

Test/Relacja - Produkty Berserk Labs T-steron , T-Burner - Vaadeer & RafalRRRR

WHEY premium