SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stół do armwrestlingu

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726






Chciałbym, żebyście wrzucili zdjęcia swoich stołów, domowej roboty. Mój, dziś na szybko ukończony, jeszcze do poprawek ale to już kosmetyka, brakuje jeszcze uchwytów.



Zmieniony przez - kamiiiil w dniu 2010-01-09 19:53:09

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
W sumie fajny :) A wymiary takie jak w prawdziwym? Można zmienić poduszki?

Zmieniony przez - Edek_91 w dniu 2010-01-10 00:01:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Tak, wystarczyło 8 otworów. Nie wyszły mi wszystkie otwory na podłokietniki dlatego musiałem sobie zaznaczyć którą stroną wsadzać poduchy, boczne poduszki jak najbardziej w każdej płaszczyźnie działają. Stół jest o kilka cm. większy od oficjalnego, aczkolwiek mniej więcej zgadzają się wymiary poduch.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
tylko zle zrobiles te przekatne profile co wzmacniaja nogi stolu powinny byc na dole i tylko po bokach, nie masz teraz jak sie zaprzec porzadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Owszem mam się jak zaprzeć, to było celowo. Ten stół jakkolwiek robiony pod siebie, więc przy walce w triceps bardzo dobrze jest zastawić się nogą. Bez problemu również można zawinąć nogę tak jak na innych stołach. Wbrew pozorom jest to wysoki stół i zawodnicy poniżej 180 cm mogliby mieć problemy.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
ale lepiej cwiczyc na takim stole jaki bedzie potem na zawodach nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Mam do dyspozycji stół również oficjalny, na nim trenuję raz w tygodniu.

To jest można powiedzieć prototyp, testuję go na przyszłość.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 331




A to mój stolik. Jeszcze trochę jest do przerobienia....


Co sądzicie??

Zmieniony przez - mc_many w dniu 2010-02-07 10:44:56

Informuje że każdego dnia rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w d*p*.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Prawa / lewa jest ?

Jakie wymiary ? Bo tak się wydaje blat mały dość.

Ogólnie wykończenie b. fajnie.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 331
Tak jest lewa i prawa.

A wymiary tego blatu to rzeczywiście trochę mniejsze bo powinno być 91,5 cm x 66 cm a mój ma 85x62.

Ale na tę chwile dla takiego zawodnika jak ja to taki starczy:)

Pozdrawiam

Zmieniony przez - mc_many w dniu 2010-02-07 14:39:00

Informuje że każdego dnia rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w d*p*.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WASZE ZAWODY

Następny temat

Sprzedam oryginalny stół

WHEY premium