SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Srają Muchy Idzie Wiosna...spam post !!! umcyk

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164758

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Graty Wojtek, ja klate mam słabiutka, 70kg to dla mnie wyzwanie hehe ;)

Co tam panowie? Ja jakoś obity po treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
słabo jak na rok treningu 70 wyciskałem po paru krótkich miesiącach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93082
No ja tez po 2-3 miechach 70 ciskalem. Pamietam jak na poczatku w tydzien poprawilem wycisk o 7 kg . Na poczatku sila rosnie jak po***ana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
chuck, ja trenuje FBW, po drugie, po co mi klata przy SW ?

po 3 nie lubie cwiczyć klaty nawet ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
klatka piersiowa pomaga przy oddychaniu po drugie mocniejsza klatka to na pewno atut w sw. po trzecie wystarczy mi 120 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Chuck jaki atut?
Bo póki co, nie potrzebowałem jej za bardzo ;)

A czyli ktoś chudy nie potrafi oddychać, czy też ciężko mu sie oddycha? bzdura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
peeepeek nie znasz dokładnie anatomi mięsień piersiowy wielki odpowiada za przywodzenie i odwodzenie ręki. druga sprawa że mięśnie międzyżebrowe i piersiowe są używane do "pomocy" układowi oddechowemu. nie pisze że zdziałają cuda bo od cudów jest w twoim przypadku są kopnięcia ciosy itp. ale w jakimś stopniu mniejszym na pewno ma znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Po części sie zgodzę ale tylko po, ja nie mówie że nie cwicze tylko wole mały ciężar a większy na inne partie, a to chyba też wspomaga mieśien. No chyba że siła > wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
SIema

Wróciłem z SW kurde w klinczu pociągaliśmy się teraz kark boli ehhh... hehe jutro bedzie pewnie gorzej.


Huck: może siła klatki w SW dużo daje, bo ma się silniejsze ciosy i wogle... ale mieć dużą klatkę nie jest tak dobrze, przynajmniej w SW.. ja np. nie mam jakiejś wielkiej, ale bardziej rozbudowana niż zwykły wyjadacz.. hehe ale zawsze trener mówi bardziej ściągnij barki itp... i kaltka wciągnij.. no i tu robi się problem

Ale wiadomo mocna klatka dożo też daje..

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WITAMINY

Następny temat

Łączenie CM3

WHEY premium