SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spuchnieta szczeka po sierpowym :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 381
Witam wczoraj w szkole jakiś koleś podleciał i uderzył mnie sierpowym w szczękę (obok ucha ) i w oko , dlatego że mnie z kimś pomylił .... Oczywiście broniłem się i też trafiłem go kilka razy . Problem tkwi w tym , że szczęka po chwili strasznie spuchła i boli mnie przy gryzieniu czegokolwiek . Gdy ją otwieram na maksa lub ruszam na boki to delikatnie boli. I gdy ruszam na boki to czasami tak jakby coś strzela tak cicho w tym miejscu a czasami nie . Twarz wygląda tragicznie bo po prawej stronie jest normalnie a po lewej strasznie spuchnięta . Po przyjechaniu do domu od razu obłożyłem lodem i sporo opuchlizny zeszło , smaruje maścią ale nadal widać opuchliznę , byłem u lekarza to mówił że nie jest źle , ale zdjęcie będzie dopiero za tydzień z opisem , bo on się nie zna na czaszkach... Jak mogę pozbyć się tej opuchlizny i ile może mi ona towarzyszyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
ból szczęki to nawet po zwykłym treningu boksu potrafi bolec 2 dni z czego jeden dzien nie mozesz ugryźć bo czujesz w zawiasach ból. Także jesli dostales gołą pięścią to może jeszcze sporo boleć. Opuchlizna bedzie ci sie utrzymywać przez kilka dni jeszcze o ile nie ma złamania. nie wiem co to za lekarz ale jesli nie chcesz placic za zdjecie i nie chcesz czekac w kolejkach idz do szpitala po godzinie 23 wtedy nie ma kolejek i masz wszystko za darmo. powiedz ze uderzyl cie ktos dzien wczesniej opuchlizna nie chce zejsc i muszą ci zrobic zdjecia i ocenić.

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Jedź na pogotowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 381
Opuchlizna już sporo zeszła , mało co widać jak komuś nie powiem to nawet nie wie że coś jest nie tak. Złamania chyba nie ma jak mogę ruszać na boki i otwierać na maksa ( tylko że trochę boli wtedy ) . Był to lekarz ortopeda chyba bo byłem u niego z bolącą nogą to od razu powiedziałem o tej szczęce , miał prawo się nie znać . Ale mówił że raczej jest wszystko w porządku bo złamania inne objawy mają . Nic mi nie pozostaje jak czekać aż opuchlizna całkiem zejdzie oraz na zdjęcie . Mam nadzieję że do poniedziałku zejdzie , bo nie chce zarywać kolejnego dnia w szkole . Na obdukcję też nie chcę iść ani na policje bo koleś też wyrwał kilka porządnych sztuk i pewnie nieciekawie wygląda . Co to za czasy żeby za takie rzeczy się bić .... Koleś chciał chyba się popisać przed znajomymi bo ta szkoła jest w mieście w którym mieszka ale do końca mu to nie wyszło , ja natomiast mieszkam kilkanaście km dalej. Obawiam się że może być jeszcze raz taka sytuacja bo się postawiłem "swojemu " jak jego koledzy mówią . Nie boje się ale nie chciałbym żeby mnie skopali w kilku. Bo to miasto właśnie z tego słynie :/ nie wiem co robić ...

Zmieniony przez - michal213 w dniu 2014-01-18 23:55:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze wstawaniem

Następny temat

Problem z zarostem

WHEY premium