SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam zegarek Casio Beside Meski (koperta) 100zł

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 50560

Sprzedam zegarek Casio Beside model MTP-1136, męski, tarcza w kształcie koperty. Cena tylko 100zł.

Czarna tarcza , wodoszeczelny na 50 m., stal nierdzewna. Stan b.dobry. Zegarek ma 1rok. kupiłem go za 260zł. Oddam w dobre ręce

ps. sorry za tego scana niewyrażny bo nie mam aparatu cyfrowego

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3433
mocno zrysowany ??? dasz go do odczyszczenia u zegarmistrza ???

pozdrawiam

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 50560
Porysowany nie jest w cale! A co do czyszczenia to nie ma takiej potrzeby jest jak nówka, zegarek ten nosiłem tylko na imprezki i dyski

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3433
spieszy ci sie ??

przesylka w cenie ??

wzialbym go , ale koniec wrzesnia - co ty na to ??

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok. to gadaj pod koniec września do mnie na e-mail ok.?. Bo ja kupiłem już nowy zegarek. Przesyłka w cenie.
Rafał
Pozdrawiam

Zmieniony przez - rafi11 w dniu 2003-09-16 11:05:29

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10972 Napisanych postów 50342 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chce marudzic ale jakis malo meski ten zegarek

[-==FTB==-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Wydje Ci się, że jest mało męski bo to jest scan a nie fotka

Ten mój zegarek jest bardzo podobny do tego co jest na zdięciu tylko mój ma prostokątny kształt tarczy a nie taki jajowaty i równą branzoletę.

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

książka "sterydy anaboliczne" J.Czech

Następny temat

Sprzedam Siemensa C55 i full osprzęt

nutloveb