SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam szczenięta siberian husky

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
Sprzedam szczenięta siberian husky masci srebrnej rudej migdałowej i czarnej z migdałowymi rudymi i niebieskimi oczami. Ojciec z rodowodem matka równierz ma pochodzenie rasowe idealne wzorce huskyego wytrzymałe i zawsze żywe. Zaszczepione z ksiązeczkami z wbita rasą .Okolice sieradza kalisza turku . Cena do uzgodniena .
kontakt gg 4237032 kom 607 850 127 mail [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181


rodzice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181


nuka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181


reszta zdjec jutro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
za***iste!!!...podaj mniej wiecej cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
Tez mam huska,gdzies miecha,dwa temu dostala pierwszej cieczki,przy drugiej bede juz ja dopuszczal,kawaler dla niej juz jest Co ile pies dostaje cieczki?

jak ja bede mial szczeniaki to bede wolal 200-300 pln



Zmieniony przez - Rafi1980 w dniu 2006-01-10 10:40:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Chyba co ile suka dostaje cieczki

Moja Kaukaska dostaje w lecie co 2-3 msc a zimie chyba wogóle bo psy nie latają do niej

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
no maja dostaje tak do 3 razy w roku a z tego co sie orientuje to suka niewusci na siebie psa przy drugim razie dopiero za trzecim i to z niebyle kim moja wszystkich gryzła tylko tego jednego na siebie wpusciła wazne jest tez to zeby psy wczesniej sie znały.
co do ceny to mysle ze jezeli chciałbys zaszczepic zrobic ksiazeczki i wychowac to samych kosztów ci wyjdzie tyle ze akurat wyjdziesz na zero sprzedawajac za 200-300zł ja za swoja dałem 650zł a normalnie bez wyrobionego rodowodu takie psy kosztuja od 350zł wiec za tyle moge oddac szczeniaka oczywiscie mozna sie jeszcze jakos dogadac wiadomo , zobaczysz wtedy ile je suka w ciazy masakra!!! choc normalnie husky je bardzo mało. moje szczeniaki sa z pierwszego miotu

Zmieniony przez - Sperti w dniu 2006-01-10 14:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181


narazie bez imion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
moja nie potrafi grysc:] ale fakt,ze moze nie chciec sie...oby nie,kawalera,z ktorym bym ja dopuscil to nie zna,to jest pies kolegi,bede moze musial wczesniej zalatwic im pare spotkan;] fakt moja tez bardzo malo zaczela jesc od jakiegos czasu i je tylko dobre rzeczy:/ Jak w ciazy zwrosnie jej apetyt-trudno,a szczepienia to ja zrobie tylko te pierwsze + ksiazeczka,reszta obowiazkow bedzie juz nalezala do nowego wlascieciela
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Laweczka rzymska-uniwersalna - SPRZEDAM

Następny temat

Sprzedam V3

WHEY premium