SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam monitory 15",17"od 89, sprzęt Audio,RTV,AGD TANIO!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52


Witajcie

Jak w temacie mam Wam do zaoferowania monitory, komputery, sprzęt audio, AGD, RTV. Monitory już od 89zł sprzęt jest używany ale jest w naprawdę dobrym stanie. Np. telewizory 100Hz 28" już od 490. Wieża segmentowa PIONNER ze zmieniarką na 6 cd i kolumnami od 790. Sprzęt można sprawdzić na miejscu. Jeśli czegoś nie mam moge sprowadzić czas oczekiwania max 2 tygodnie. Na towar sprzedawany daję gwarancję. W swojej ofercie mam też drukarki, skanery, wszelkie płyty, karty graficzne, sieciowe. Co do sprzętu AGD za cene od 790zł możesz mieć zestaw naprawde dobrej jakości niemieckich firm w sklad którego wchodzą kuchenka gazowa, pralka i lodówka. Dla osób z SFD możliwość negocjacji cen. Chętnie odpowiem na wasze wszelkie pytania, prześlę zdjęcia sprzętu który mam teraz na stanie. Zapraszam na zakupy. [email protected] 600978744
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Jakies mini dyski posiadasz w swojej ofercie? Najlepiej sony i zeby piosenki mozna było zgrywać z komputera.
Chciałbym model MZ-N710 ,ale jeśli masz inne ,równiez z chęcią zobacze.

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52
niestety jak wspomniałem mam swej ofercie sprzęt używany na mini dyski nie trafiam i szczerze nie sprowadzam takowych jak i też aparatów cyfrowych gdyż nie znam sie na tym na tyle abym mógł ręczyć za jakość, a zależy mi na tym abym mógł dostarczać klientom towar którego jakości jestem pewien.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
[email protected] wyślij mi co masz na stanie plus dokładny cennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
anar @ sfd pl tam tez posij cennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30432
a masz moze dekodery do satelity philipsa 6010 lub 3010, albo pioneera 1430 lub 1330 ?

there's nothing but the rain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Sprzedam] Head ti Carbon 3200 - rakieta do nauki gry w tenisa ziemnego

Następny temat

Sprzedam lecytyne olimpu

WHEY premium