SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam Nitrobolon 300kap 800mg-masa,siła,kondycja Ruda Śl

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 448
Witam Do sprzedania mam opakowanie jednych z najlepszych odżywek na rynku tj. Nitrobolonu 300cap 800mg. Opakowanie fabrycznie zamknięte ważne do 06.2014r. Kapsułki mają tą przewagę nad proszkiem że nie trzeba tracić czasu na rozcieńczanie z napojem i można sobie je wygodnie zabrać ze sobą np. dawka po treningowa. Nitrobolon powoduje wzmożoną produkcję azotu co powoduje że krew transportuje więcej energii, co przekłada się na znaczne i widoczne przyrosty w sile, wytrzymałości, kondycji, a przez wydajniejsze treningi również na masie. Dodatkowo zawarta w nim kreatyna najlepszego gatunku pompuje mięśnie wodą co daje ładny efekt i dodatkowo stymuluje mięśnie do rozrostu. Mile widziany odbiór osobisty (od ceny odpadają koszty przesyłki) na terenie Rudy Śląskiej. Nigdzie nie kupisz taniej - cena jaka mnie interesuje to 130zł tel. 609894286 gg:3780483 mail: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6786
za tyle to tu nie sprzedasz

Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 448
To po ile to tu chodzi bo na portalu aukcyjnym i w sklepie nie widziałem taniej niż po 134zł? Chce sprzedać w normalnej cenie może nawet ciut taniej!
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Obciazenie - dowolny stan !

Następny temat

Kupię obciazenie.

Wiecej