SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt konkurencyjny z Keltonem

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Tu masz recenzje na youtube interesującego Cię zestawu:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
A ja powiem ,że ławki Marbo są bardzo wytrzymałe :) ostatnio wyciskałem i było tam ponad ćwierćtony z moją wagą a ławka ani drgnęła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Zaciski sprężynowe, fakt możliwość zmiany, ale to dodatkowy koszt.

Proszę jeszcze o opinie posiadaczy, czy też osób które ćwiczyły na takim sprzęcie.

Porównanie:

Zestaw Keltona:
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/10/117

Łącznie: 1200zł

Zestaw Marbo:

http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-zestaw-16-lawka-l002-stojaki-s001-modlitewnik-a001-obciazenie-i-gryfy-86kg.html

+

http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-wyciag-gory-i-dolny-do-lawki-ms-w002.html

Łącznie:
1208



Czekam na opinie posiadaczy.

Jak rozmawiałem telefonicznie z Panem Michałem, zaczekam jeszcze pare dni i bierzemy się do roboty.

Zmieniony przez - JoGr1954 w dniu 2011-02-19 20:18:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17870
JoGr1954

Miałem styczność z dwoma firmami. Kumpel wcześniej zamówił ławkę z keltona. Nie ćwiczyłem na niej tylko obczaiłem jaka, jak się leży czy się nie chwieje itp.
Moim zdaniem kelton ma za miękką tapicerkę. Jak się położyłem to się lekko zapadałem. A poza tym sprzęt keltona jest skręcany na śrubki więc po jakimś czasie się one poluzują(jest to pewne po kilku latach). Później dużo myślałem, zaryzykowałem i kupiłem sprzęt od marbo z seri semi-pro, mimo że widziałem sprzęt keltona, który jakoś mi nie pasował. Trochę się bałem tej decyzji ale nie żałuję.
Przyszedł sprzęd, za***iście zapakowany, obklejony folią bombelkową(nie wiem ile razy, nie chciało mi się liczyć). Oczywiście nic nie musiałem składać bo ławka przyszła w całości, oparcia dopasowane idealnie. W keltonie musiałbym wszystko składać, dodatkowo bez instrukcji której kelton nie daje(słyszałem że nie dostaje się instrukcji, nie wiem jak jest teraz).

Sprzęt marbo pierwsza klasa, nic się nie buja itp. itd.

Zamówiłem później drążek ale tym razem od keltona bo mi się spodobał(taki jak jest w marbo z serii professional). Przyszedł drążek i sobie pomyślałem co niektórzy widzą w keltonie? Drążek który zamówiłem był zapakowany na odpi**dol. Po prostu wsadzony w tekturowe pudełko(związane jakimiś linkami). Jedna z rączek drążka na dodatek wystawała z tego "wspaniałego" pudełka. Drążek spoko tylko mógłby mieć chociaż jakieś gąbki albo gumy żeby za nie złapać jak się podciąga no ale cóż. Gdybym mógł cofnąć czas to na pewno wziąłbym drążek z marbo.

Ja ci proponuje kupić sprzęt od marbo. Jestem pewny na 100%, że będziesz zadowolony. Nie 70%, nie 99% tylko na 100%. Ale wybór należy do ciebie.

P.S. Nie jestem przedstawicielem(lub coś w tym stylu) żadnej z firm.

Pozdro i udanych zakupów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Witam.

Dziękuje za opinie.

Czekam na kolejne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 814
cyt.
"Zamówiłem później drążek ale tym razem od keltona bo mi się spodobał(taki jak jest w marbo z serii professional). Przyszedł drążek i sobie pomyślałem co niektórzy widzą w keltonie? Drążek który zamówiłem był zapakowany na odpi**dol. Po prostu wsadzony w tekturowe pudełko(związane jakimiś linkami). Jedna z rączek drążka na dodatek wystawała z tego "wspaniałego" pudełka."

Miałem dokładnie to samo, tylko że u mnie drążek już w połowie był poza pudełkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ja mam sprzet i z tej firmy i z tej i jakosc jest podobna takze to jest obojetne.
O ile dobrze widze na zdj to z marbo maja pokretla na stojakach, jesli tak to + dla marbo. Bez tego pokretla jak wysuniesz wysoko stojaki to sie beda gibac.
Ale i tak w zyciu bym nie kupil takich stojakow, ja kupilem stojaki bramowe i jestem bardzo zadowolony

ps do tych co narzekaja ze cos wystawalo z pudelka no litosci liczy sie jakosc sprzetu a nie ze podczas przesylki gdzies sie paczka zgnietla i element ktory najbardziej wystawal przebil ja...

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2011-02-20 17:35:51

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 814
jakość towaru to jedno ale usługa to drugie...
Wobrażasz sobie, że mercedesa sprzedaje ci argoancka osoba która między wierszami daje ci do zrozumienia "kupuj albo spadaj do supermarketu"...
jeżeli sprzedaje się dobry towar to liczy się cała otoczka od a do z bo często ta otoczka jest droższa niż sam towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Witam.

Dziękuje za odpowiedź!

Mam jeszcze pytanie, odnośnie wyciągu który podałem wyżej w poście (mocowany do ławki).

Jest ktoś jego posiadaczem ? Jak się spisuje ? Warto dokładać do niego ?

Jak jest z wyciągiem dolnym ? Górny jak wiadomo widać jak pracuje, ale dolny nie jest tak dokładnie przedstawiony. W zestawie są 2 linki ? Czy jedna na tzw. "zmienię"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
giziu ja nigdy problemow nie mialem i moge szczerze pochwalic obsluge, z mojego doswiadczenia ;)

JoGr1954 kup stojaki bramowe i lawke. A wyciag kup wolno stojacy, taki dolaczany do lawki to nie wiem... nie mialem takiego ale jakos nie widzi mi sie.

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamówienie numer: 21190

Następny temat

akcesoria do wyciągu

WHEY premium