SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt Marbo, w b. dobrym stanie

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
Mam do sprzedania mini-siłownię, wszystkie rzeczy są firmy Marbo objęte gwarancją (na sam sprzęt i dłuższy okres na tapicerki)
Jest to sprzęt solidny, więc co do wykonania, czy strony technicznej nie ma zastrzeżeń - użytkowałem z tego sprzętu z 3-4 razy i jednak to nie dla mnie.

Obciążenie:
1kgx4
2kgx8
5kgx4
10kgx4

Gryfy:
2 hantelki
1 gryf 180cm

Sprzęt z Serii Semi-Pro:
Ławka dwustronnie regulowana L001 - http://www.marbo-sport.pl/p,pl,64,marbo semi-pro - lawka dwustronnie regulowana l001.html

2 Stojaki pod sztangę ( wysokie ) S001 - http://www.marbo-sport.pl/p,pl,179,marbo semi-pro - stojaki pod sztange laczone z asekuracja s004.html

Modlitewnik do ławki z podparciem A001 - http://www.marbo-sport.pl/p,pl,139,marbo semi-pro - modlitewnik do lawki z podparciem a001.html

Sprzęt ma obicie koloru czerwonego.

Istnieje problem, gdyż sprzęt do jakiejkolwiek wysyłki jest dość ciężki, a co do dowozu nie posiadam własnego samochodu i pętla się zacieśnia... Mieszkam na południu Podlasia, w okolicach miasta Drohiczyn i jakby ktoś z najbliższych okolic był zdecydowany na kupno proszę pisać na pw.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2801
Jak bys chcial sprzedac samego hantla albo gryf to bym wzial , pisz na gg jak cos : 13703167
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
Niestety w grę wchodzi tylko całość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam ta sama lawke, stojaki i modlitewnik.

Polecam !!! sprzet pierwsza klasa !!!
Sam teraz kupuje od Marbo klatke i bede sprzedawal stojaki i drazek :] Czas na duze duze obciazenia 200+kg :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
oczywiście, że sprzęt pierwsza klasa ;d to nie fuszerka, a jak za samą ławkę się płaci 270 i polską to nie 100 i za jakiś chiński bubel co i bez obciążenia nad klatką się ugina...

za cały sprzęt dałem 1300 z przesyłką, cena która mnie interesuje to 900 ( jak za sprzęt, który był używany 3 razy to jest raczej mało) - jestem otwarty na wszelkie oferty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
szefie a gdzie ty montowałeś ten modlitewnik skoro twoja ława niema takiej opcji ???

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
rozumiem że tego sprzętu na nogi nie posiadasz???
Generalnie jak byś był zainteresowany to mógłbym wziąść od ciebie ten modlitewnik i dwie dziesiątki ,dwie piątki i cztery dwójki.Jakby co to powiadomką na prv albo tutaj w temacie jak wolisz

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
stojaki, lawka, modlitewnik (doczepiany do lawki), 2 gryfiki, gryf 180, obciazenie - to to co sprzedaje

sprzedaje calosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
jak uważasz ,ale jak potrzebujesz $ to lepiej sprzedać część niż nic a jak widzisz nikt sie "nie zabija" oto (zwłaszcza że rozdzielać stojak z ławka to była by rzeczywiście głupota ,ale sam modlitewnik i trochę obciążenia ci niczego nie zmieni i i tak będziesz mógł sobie sprzedać /ćwiczyć dalej -niepotrzebne skreśl ).Tylko jeśli miałbyś sie decydować to szybko bo jak zamówię sobie to w marbo normalnie (a mam taki zamiar) to już po rozmowie będzie!

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] ŁAWKA + SZTANGA 180cm + 2x15KG

Następny temat

X BOX 360

WHEY premium