SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprowadzenie walki do parteru

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Konkrety jakieś podam wieczorem,ale w każdym razie (przynajmniej mi) chodzi o to,że rzuty zostały opisane jako bajecznie proste,łatwe i przyjemne,wystarczy się obrócić i pachhhhhh...kolega leci,a to nie do końca tak wygląda. Nie jest też tak,że dobrze zrobionego rzutu się nie czuje - możliwe do zrobienia,ale nie jest to warunkiem wykonania DOBREGO rzutu.

Ponadto podcięcia,rzuty poświęcenia itp. należą do kategorii rzutów,ale tutaj może ja nie doczytałam dokładnie artykułu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie bardzo mi się chce rozpisywać szczegółowo.
- podcięć nie wykonuje się stopą, autor wrzucił je do jednego wora z zagarnięciami
- rzuty bez siły? takie rzeczy to tylko w aikido.
- wyniesieniem może być z założenia chyba dżaksarow, technicznie wykonana kata-guruma to typowy rzut a nie wyniesienie.
itd pewnie by się coś jeszcze znalazło
nie opierałbym żadnej pracy na wikipedii

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2008-10-30 18:42:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
Właśnie nie opierałem się w tym przypadku na wikipedia to pisałem "z głowy"

Jeśli chodzi o wikipedie to tekstem tam zawartym za się nie wzorowałem. Głównie chodziło mi o podział na kategorię wszystkich pojęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Moim zdaniem ten podział też jest trochę skopany,bo tak naprawdę i podcięcia, i wyniesienia, i obalenia są rzutami

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
Wiem ... ale tak jakoś wydawało mi się że praca będzie "ładniejsza" jak zrobi trochę inny podział, Ale napisałem przy podcięciach i rzutach poświęcenia że to rzuty.

Żeby nie było że przeczytałem tylko wikipedie i w praktyce się na tym nie znam to pwoem że trenuje judo coś około 6 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mauy Thai jakie cwiczenia na silowni?

Następny temat

Bruce Lee - Wing Tsun, Galeria, Brografia, Artykuły i bardzo przydatne wiadomości

WHEY premium