SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność fizyczna ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 398
Witam.

Po 2-miesięcznym ACT przeszedłem do treningowego freestyle'u.
Mimo tego,że jest zima,wychodzę ubrany na dwór i biegam;czasami też na bierzni na siłowni.

W domu wykonuję wszelakie podciągania na drążku,ćwiczenia z hantelkami,na wszystkie partie mięśni...

Moim celem jest sprawność fizyczna- myślałem jeszcze o karate...

A co do karate,mam znajomego,a raczej jest to znajomy mojej mamy - mistrz Europy w Karate...
Co roku jezdzi do klasztoru Shaolinów (Chiny) i tam wyznają zasadę "Mogę" albo "Nie chcę" (czyt. przy pełnych zakwasach jak nie zrobisz 300 kopnieć każda noga = kij łamie się na twojej nodze).

Interesuje mnie taka oto sprawnośc fizyczna. Zamierzam wziąść jakieś rady od tego Pana,a z tego co wiem,mimo jego sprawności i rzeźby NIE STOSUJE ON ŻADNEJ DIETY! Więc dlaczego ludziom truć o diecie 24/7?

Ja też nie narzekam na moją sprawność fizyczną,dlatego prosiłbym was o jakieś "hardcore'owe" plany treningowe? (Kuro podał mi fajne linki z YouTube)

http://pl.

http://pl.

na tym jak narazie jadę :)

You can't stop me now...
I want to be a kox ^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2140
dieta????????
jak tu ludzie trują o diecie

to jej nie stosuj 3 miesiące
a po tych
3 miesiącach stosuj
dietę przez 3 miesiące

i opisz w jakim czasie mięśnie zwiększyły swe
obwody najszybciej ?

(pewnie jak nie miałeś diety tylko chipsami sie objadałeś i piwem popijałeś )

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15470
Kolega twojej mamy nie stosuje diety gdyz jego celem nie jest zapewne rozbudowywanie masy miesniowej. Trenuje karate a nie kulturystyke. Co do "trucia" o diecie jezeli ktos chce rozrosnac sie w znaczacy sposob musi dostarczac wiecej kalorii niz spala (to chyba logiczne) i to z odpowiednich zrodel zeby nie zatluscic sie przy tym zbyt mocno. Bez tego kicha dlatego wszyscy tutaj "truja" o diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 81617
Jes;li chodz o Rossa - to on stosuje dietę. I podkreśla wagę jej stosowania. Z supli dopuszcza kreatynę i białko. Na jego forum osobnym działem jest odżywainie.

A co do znajomego mamy - idzie mu dobrze bez diety? Super. A pomyśl tylko jak by mu szło z dietą?
Dieta, czyli proporcjonalne dostarczenie składników odżywczych przyśpiesza regenerację. To jest duża zaleta dla każdego sportowca.

A co treningów harcorowych - jest duża różnica pomiędzy byciam twardym a byciem głupim. I jak się nie nauczysz jak odróżniać jenbdo od drugiego to konsekwencje będą smutne. Nie jutro, i nie za miesiąć. Ale Twoje stawy czy kręgosłup wystawią Ci skrupulatnie rachunek Twoich błędów i przewinień.

Ćwicz na maksa. Ale z głową.

Pogłębiaj wiedzę. I spośród setek programów, styli, wskazówek - wyszukuj rzeczy wspólne. To co powtarzają większość. Wtedy jest duże prawdfopodobieństwo, zę jest to prawda za którą należy podążać.

Jeden samotny guru, który za jednym zamachem obala wszelkie "mity" - mnie to nie przekonuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na ramiona i przedramiona

Następny temat

Trening poza cyklami...

Black weekend