SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzić Diete i doradzić

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 129
Siema jestem tu nowy prosze o kilka wskazówek mam 27 lat waga 92kg 182cm wzrostu trenuje Jiu Jitsu 3x w tygodniu + co drugie dzień robie program 100 pompek chodzi mi o zrzucenie 8-10kg
głownie z brzucha no i zwiekszeniu masy miesiowej tu sa fotki mojej sylwetki jest troche pracy ale myśle ze po długich treningach osiagne wymarzony cel.

http://i49.tinypic.com/2yts2oi.jpg[/IMG]

http://i49.tinypic.com/s4uuft.jpg

a tu podaje diete ustalona przez dietetyka

Wartości odżywcze:
B: 180g
W: 130g
T: 70g
Kcal: 1870

I posiłek

60g płatków owsianych + 200ml mleka/50g ryżu brązowego/ 50g kaszy/ 50g makaronu
+
150g piersi z kuraka/150g wołowiny/4 jaja/150g dorsza/200g mintaja/200g pangi/puszka tuńczyka w sosie własnym/150g pstrąga/150g makreli wędzonej
+
10 ml oliwy z oliwek/ oleju z pestek winogron/ oleju lnianego/20g orzechów

II posiłek

50g ryżu brązowego/ 50g kaszy/ 50g makaronu / 70g pieczywa żytniego pełnoziarnistego
+
150g piersi z kuraka/150g wołowiny/4 jaja/150g dorsza/200g mintaja/200g pangi/puszka tuńczyka w sosie własnym/150g pstrąga/150g makreli wędzonej
+
10 ml oliwy z oliwek/ oleju z pestek winogron/ oleju lnianego


III posiłek

50g ryżu brązowego/ 50g kaszy/ 50g makaronu
+
200g piersi z kuraka/200g wołowiny /200g dorsza/300g mintaja/300g pangi/200g pstrąga/200g piersi z indyka +
Warzywa (np. pomidor, brokuły, ogórek, sałata)


IV posiłek

200g piersi z kuraka/200g wołowiny /200g dorsza/300g mintaja/300g pangi/200g pstrąga/200g piersi z indyka
+
Warzywa (np. pomidor, brokuły, ogórek, sałata)
+
10 ml oliwy z oliwek/ oleju z pestek winogron/ oleju lnianego


V posiłek:

150g makreli wędzonej/4 jaja/150g łososia


Chodzi mi o spalenie głównie tłuszczu z brzucha i zwiekszenie masy miesniowej tzn. jak widać na foto bardziej umiesnione rece bo teraz wygladają tragicznie i klatka piersiowa tez musi uledz poprawie zdecydowanie.Trenuje sztuki walki 3x w tygodniu wiec na siłke nie starcza mi czasu prosze was w miare mozliwosc podac jakies cwiczenia zeby móc je wykonywac w domu.No i odżywki jakie najlepiej wiadomo na spalenie tłuszczu jakis dobry spalacz dla mnie.No i cos na zwiekszenie masy miesiowej cena odzywek nie gra roli ważny efekt na tym niemam zamiaru oszczedzać.Napisałem w miare o co mi chodzi mysle ze mi pomożecie niewiele mam o tym pojecia bo dopiero zaczynam dokształcać sie w tym kierunku:)wczesniej prowadziłem inny tryb życia i jak widać na foto piwko uksztaltowało mi pewne partie ciała hehehe z góry dzieki za pomoc pozdrawiam ROOOGAL

Jiu Jitsu
Ruda Śląska

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Podoba mi się twoja dieta. Spalacz ci nie jest potrzebny, mozesz ewentualnie dodać Whey Protein w diecie jako uzupełnienie białka. Sylwetka dobra.

Zamiast oliwy z oliwek mozesz zamiennie uzywać orzechów (najlepiej włoskie, migdały), tranu. Na noc mozesz jesc tez twaróg z olliwą z oliwek, chyba ze nie jesz nabiału, bo nie zauwazyłam u ciebie nic takiego.

Ile ci wyszło zapotrzebowanie energetyczne?
Ustaw je na ''zero'', czyli nic nie odejmuj na poczatek. Masz parametry podobne do mojego brata, wiec mysle, ze 2900-3000kc bedziesz miał na starcie. Ilosc białka: 2-2.5gram na kgMC, reszta wedle tego czy wolisz bardziej tłuszcze czy lepiej się czujesz na weglowodanach :)

Przydałaby sie siłownia, przynajmniej w domu jakaś mała: hantle, sztanga, ławeczka plus obciazenia. Dobrze dobrane ćwiczenia pomogą ci spalić tłuszcz na brzuchu. Jesli trenujesz 3x w tygodniu to inne 3 dni mozesz poświecić na siłownie ;)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 129
Dzieki za rady Akneraj Whey Protein zakupie w tym tygodniu :)co do siłowni własnie jest problem bo niestety praca mi nie pozwala na dodatkowe trzy dni treningu na siłowni jedynie w domu moge cos podziałać typu pompki hankle sobie zakupie gorzej z ławeczka i sztangą ciezko bedzie mi ja gdzies postawić:)ale mysle ze pompki i hankle tez pomoga mi zbudować w miare dobra sylwetke głownie chodzi mi o klatke piersiową i rece:)Myśle ze mam sylwetke zaniedbaną ale jeszcze nie tak straconą i cos da sie z nią zrobic niewiem ile to zajmnie ale jestem dobrej mysli:)

Jiu Jitsu
Ruda Śląska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 129
Acha czy Olimp Whey Protein Complex 2200g jest dobra odżywką czy proponujecie z innej firmy

Jiu Jitsu
Ruda Śląska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Nie wiem czy jest dobra,ale wpisz ją w wyszukiwarke to zobaczysz opinie o niej ;)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 129
Dostałem tez rade od kolesia by do tego Whey Protein wziasc tez jakąś kreatyne?co wy na to?z góry dzieki za odp

Jiu Jitsu
Ruda Śląska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Po co Ci kreatyna, jesli nie cwiczysz silowo ?
Bialko wystarczy, a gosc tylko kase chce wyciagnac od ciebie/
Propnuje raczej zakup kompleksu witaminowego Olimpa...
powodzenia,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dni nietreningowe

Następny temat

skoki wagi

WHEY premium