SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzenie planu cwiczen.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich , mam pytanie odnosnie mojego treningu czy jest dobrze ułożony otóż , mam 18 lat 180cm wzrostu i 68-69kg wagi planje sobie cwiczenia 4 razy w tygodniu ogólnorozwojowe i nie wiem czy dobrze ułozyłem plan , dziękuje z góry za poprawe moich cwiczen (zwiekszenie seri lub powt lub zmienie go do góry nogami :P ) jesli chodzi o sam trening to daje spokojnie rade :) :

1. Rozgrzewka: okolo 5 - 10 min.
2. Cwiczenia:
2.1. Nogi: Przysiady z hantlami: 4 serie po 15 powt.
2.2. Plecy: Wioslowanie hantlami w opadzie tulowia: 4 serie po 15 powt.
2.3. Klatka: na zmiane co trening ponizsze 2 cwiczenia:
- Pompki klasyczne: 4 serie po 15 powt. - jak bedzie lekko szlo juz dodaj obciazenie w plecaku na plecy
- pompki na poreczach (dipsy) - jako porecze oparcia krzesel: 4 serie po 15 - 16 powt. i zwiekszasz ilosc az dojdziesz do 22 - 25 powt. w serii
2.4. Barki: Arnoldki: 3 serie po 15-16 powt.
2.5. Biceps: "Mlotki" 3 serie po 30 powt. - szybko unosisz i bardzo wolno opuszczasz tak wolno aby ost. powt. w serii ledwo dalo sie wykonac
2.6. Triceps: pompki francuskie: 4 serie po 15 powt. - nie schodz za nisko zeby barkow nie obciazyc za bardzo
2.7. Brzuch: brzuszki "Jandy" 4 serie po 20 powt. - na poczatku z zablokowanymi nogami a jak miesnie sie wzmocnia to bez pomocy ze stopami plasko na podlozu.
ewentualnie na skosne: side plank po ile dasz rade.
2.8 Przedramie: uginanie nadgarstkow podchwytem trzymajac przedramiona na kolanach. 3 serie po 30 powt.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastój w WL

Następny temat

Pomoc w planie Michała Cukrowskiego

Wiecej