SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzcie to Hardcorowiec sezonowiec.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Witam opisze wam 13 tygodniową kuracje mojego kumpla.Waga 60kg staz 2,5lata wzrost 170cm wiek 18lat.Biceps 33cm przed cyklem.Jest to przykład kolesia kamikaze Szkoda słów .. obok będe umieszczał rezultaty.

1-3 Metanabol 25mg --- + 1,5cm w bica
3-11 Omnadren 250 / 1ml co 5dni --- + 2,5cm w bica
11-13 Testosteron Suspension 50mg co 2dni --- + 3cm w bica
1-17 Tamoxifen 10mg dzienie
14-17 Clomid 150 mg dziennie

Po cyklu rezultaty biceps 40cm waga 75kg


Koles skączył cykl jakis tydzien temu zobaczymy jak długo masa mu sie utrzyma a co do skutków ubocznych narazie narzeka tylko na wątrobe ze troche go kuje Wypowiedzcie sie na temat tego cyklu bo chcem mu pokazac ze nie tylko ja mysle ze zrobił bład i jest skączony.No chyba ze wy inaczej myslicie.

Hardcorowiec sezonowiec z niego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12970
nie warto robic tak mocnego pierwszego cyklu.Ładnie serducho wysiada,rozstepy,dretwienie z powodu zwiekszonej masy(np.łydki) ze niepowiem o przebiegnieciu sie jakies 300m tragedia.Sam mialem przyrost rzedu 17 kg z czego spadlo mi do 12kg,mimo iz wzialem tylko 20 shotow omy i 150 tab metki i to w dodatku bionabol ktory niejest taki mocny jak ruska czy polska.W sumie to diete mialem dobra

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
ostro. i przykro.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
po 3 tyg na adze takie przyrosty? Hmmmmmmmmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
mało to jest te 3cm na adze ? przez 3 tygodnie.Bo sie w sumie nie znam i nie wiem jakie to jest mocne. Jak dla mnie przyrost 7cm przez cały cykl to sporo ale ile soku i jaki sok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
zalało go jak s****ysyn takze bedzie nieciekawie po cyklu

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
spadki będą okrutne tym bardziej że nie ma zapewne zielonego pojęcia jak je zminimalizować

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
No własnie zapomniałem o spadkach napisac.Powiedział ze będzie miałdiete wysoko białkową i kaloryczna i kupi cobie Clenbuterol bo mói ze masa sie po tym utrzyma. Mozliwe ale woda nie hehe. A co do tego Tescia Suspension bo nie kminie czy te 3cm to jest mało w 3 tygodnie ? Dla mnie to kosmos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Ja tam niewierze. To bylby chodzacy rozstep. 7cm w takim czasie?? Tego to nawet nie potrafia zawodowi kulturysci, majacy >50cm w lapie, w czasie robienia masy. Chyba ze to nie oma a synthol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
szejker co ty ******lisz ja na podobnej mocy cyklu zrobie 4-5 cm w lapie i to z rzezba mozliwe jest zrobienie 7 cm ale na co mi woda??

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
da sie zrobic ;) z 33 do 40 latwiej niz takiemu kulturyscie ktory juz przekorczyl naturalnie bariery ;) i przyrosty wiadomo sa wieksze jesli chodzi o wymiary w cm:) przykry koles sadze ze tak szybko jak zrobil tak szybko mu zejdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
kolega mial 50 w lapie przestal cwiczyc uprawial kolarstwo spadlo mu do 37cm mial tyle na koniec lata.Na sucho do lutego dobil do 42 .Teraz jedzie jakis miesiac po mecie i ome szama po treningu ma 46 cm.I podejrzewam że moze mu skoczyć jeszcze z 1-2 cm.Tyle ze juz skore ma naciągnięta.Ps. 7 cm to nie możliwe jak dla mnie zwlaszcza dla osoby ktora zaczynala od 33 cm i wiecej nie miala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOOSTER HORMON WZROSTU

Następny temat

moze kto sprzetlumaczyc? sprosne wybryki mlodego ARNOLDA

WHEY premium