SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawa "przerobki" zdjęcia w mojej galeri.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2136

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3226
Witam jestem początkującym forumowiczem nie dawno dodałem swoje fotki do oceny wszystko było ok. Ale jednen z forumowiczow stwierdził że zdjęcia przerobione są w photo shopie (z którego nigdy nawet nie miałem okazji kozystac) ponieważ nie zgadzały mu się cienie na jednym ze zdjęć. Co było spowodowane tym że w pokoju zainstalowane mam 2 "halogeny" nie wiem jak dokładnie nazywają się te światła przez co na zdj. Z jednej strony był cień a na drugiej stronie nie. Myślę że to o to chodzi ponieważ nie zdążyłem się zorientować a temat został usunięty przez koniu151. Jestem w stanie przesłać to zdj. W celu dokładnego stwierdzenia oryginalności zdjęcia.
Proszę moderatorow o zrobienie coś w tej sprawie.
pozdrawiam. Murzyn2233
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
"Wiek 14"

temat poleciał raczej ze względu na słabą sylwetkę, nie przez przerabianie fotek, dziś trochę sprzątałem.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prosba o usuniecie

Następny temat

Konsultacja w sprawe bana

WHEY premium