SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób na zdobycie wagi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1717

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

65

Wzrost

180

Staż treningowy

około 1 rok lekkich treningów ( głównie pompki)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak ograniczeń, mogę jeść wszystko

Stan zdrowia

bardzo dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie. Jeżeli śledziliście moje wcześniejsze posty, to zapewne wiecie że mam ,,mały" problem z niedowagą. Oczywiście otrzymałem wiele słusznych porad, propozycji diet itp., za co serdecznie wszystkim dziękuję. Ale niedawno wpadłem na ciekawy pomysł, za który pewnie większość z was mnie skrytykuje. Mianowicie: Picie śmietany 30% raz dziennie/raz na dwa dni, pomoże mi w zdobyciu kilku kilogramów. Wiem że w śmietanie znajduje się również laktoza, cukry itp. ale piję ponad litr krowiego ( 100% prywatnego) mleka dziennie, więc mój organizm powinien bez problemu to przetrzymać. Więc czy picie śmietany 30% bardziej mi pomoże, czy zaszkodzi? Proszę doświadczone osoby o wypowiedzi, ponieważ nie chciałbym sobie zaszkodzić...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurna
A co Ci niby da ta śmietana? Równie dobrze takim samym pomysłem byłoby pić litr kujawskiego - ten sam efekt (a raczej jego brak) ja w tym przypadku.
Nic nie zastąpi odpowiedniego odżywiania (w twoim przypadku 10 wskazówek żywieniowych) a takimi wykrętami nic nie wskórasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IneTheEnd
O kurna
A co Ci niby da ta śmietana? Równie dobrze takim samym pomysłem byłoby pić litr kujawskiego - ten sam efekt (a raczej jego brak) ja w tym przypadku.
Nic nie zastąpi odpowiedniego odżywiania (w twoim przypadku 10 wskazówek żywieniowych) a takimi wykrętami nic nie wskórasz


Stary... Taka śmietana, ma prawie 650 kcal. Ja Cię doskonale rozumiem że nic nie zastąpi odpowiedniego odżywiania, ale przecież nigdzie nie powiedziałem że nie zamierzam się dobrze odżywiać. Ta śmietana, to ma być tylko taka mała... ,,pomoc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja wcale nie jestem na nie. Jeśli masz problem z niedowagą to masz zapewne bardzo szybki metabolizm i przydałoby się spowolnić go tłuszczem. 650kcal ze śmietany wcale nie musi być gorszym pomysłem od żarcia gainerów czy carbo, przynajmniej jest naturalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8279
To sa kcal a gdzie wartości odżywcze ? To tak jak byś zjadł czekoladę tez ma od zaj..... kcal jw 10 wskazówek i jazda powiem ci ze to nie jest za duzy problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co mu da np wszamanie dodatkowych 150g białka? Nic, i tak nie przyswoi go powyżej pewnego poziomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale kurna panowie. Przytyć to można po pełnowartościowym jedzeniu. A po takim czymś dostaniesz ostrej jazdy i problemów z jelitami tak ładnie to ujmując w słowa

Alchemik - powyżej jakiego poziomu hę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IneTheEnd
Ale kurna panowie. Przytyć to można po pełnowartościowym jedzeniu. A po takim czymś dostaniesz ostrej jazdy i problemów z jelitami tak ładnie to ujmując w słowa

Alchemik - powyżej jakiego poziomu hę?


Rozmawiajcie, rozmawiajcie, ciekawie posłuchać różnych opinii A Alchemikowi, chodziło o to, że jest ograniczona ilość białka, jaką ludzki organizm jest w stanie przyswoić za jednym razem. Przeciętnie jest to chyba coś około 30g, ale myślę że młody organizm, dałby radę nawet około 50g ( tak gdzieś kiedyś wyczytałem).

Zmieniony przez - GodOfTheArena w dniu 2012-05-28 22:19:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tych 30g to są herezje, których prosiłbym tutaj nie siać
Z resztą rób jak chcesz. Ja już swoje zdanie wyraziłem a przekonywać na siłę Cię nie będę. Chcesz - próbuj. Sam poniesiesz tego efekty tudzież konsekwencje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IneTheEnd
O tych 30g to są herezje, których prosiłbym tutaj nie siać
Z resztą rób jak chcesz. Ja już swoje zdanie wyraziłem a przekonywać na siłę Cię nie będę. Chcesz - próbuj. Sam poniesiesz tego efekty tudzież konsekwencje.


Herezje powiadasz.... why?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Otwórz sobie dowolną książkę na temat układu trawiennego to zobaczysz "why".

Metabolizmu się nie spowolni tłuszczem, jezus maria...

Śmietana to ani dobry, ani zły pomysł. Wszystko sprowadza się do całości diety, która nie została zaprezentowana.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waze 50 kg 165 wzrstu

Następny temat

Mój jadłospis, kolacja i pare pytań

WHEY premium