SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób na spadek siły po 2 miesiącach przerwy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Witam. Niestety wypadła mi 2miesięczna przerwa od treningów i diety, przedtem robiłem 3 miesięczną redukcję. Niedawno wróciłem na siłownię i pierwsze co zauwazyłem, to wielki spadek siły, szczególnie przy podciąganiu na drążku. Po redukcji podciąganie szło jak po maśle, a teraz czuję, że znowu ważę 10kg więcej i cięzko idzie, w rzeczywistości moja waga nie różni się od tej po zakończonej redukcji.
Jaki trening polecacie na powrót do formy sprzed 2 miesięcy? Klasyczny FBW czy coś innego? Oczywiście wiem, dieta to podstawa.

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
FBW z produktywnymi ćwiczeniami wielostawowymi będzie adekwatnym planem żeby rozruszać organizm. Spadek siły to naturalne po przerwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Daj sobie troche czasu, chwile i nadrobisz wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta (na masę) zapięta na ostatni guzik a masa spada stoi w miejscu.

Następny temat

Plan FBW do oceny redukcja

Wiecej