SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób na klatkę i brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8
Witam w najbliższym tygodniu zaczynam swoją przygodę z siłownia. Mam 23 lata 195 cm wzrostu i wazę około 76 kg. Moim problemem są dość duże piersi prawie kobiece które pojawiły sie po częstych stołówkach w fastfoodach. Ogólnie proszę o porady jakie bedą dla mnie najlepsze ćwiczenia aby zredukować piersi i wyrzeźbić brzuch ? Chciałbym tez przybrać trochę tkanki mięśniowej. Prowadzę bardzo nieregularny tryb życia i cieżko z dieta. Może jakieś suplementy które nie spowodują wzrostu tkanki tłuszczowej ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1019 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37452
Receptą na Twój sukces są:
1. Dieta zbilansowana z ujemnym bilansem kalorycznym czyli jesz mniej, niż potrzebujesz.
Wartość do wyliczenia ze wzorów zamieszczonych na forum.
2. Trening siłowy(FBW) - poszukaj w dziale z treningiem
3. Trening aerobowy czyli np: bieganie, rowerek,pływanie, w odpowiedniej ilości po treningu siłowym.

Polecam artykuł:

http://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 407 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33061
Przy 195 cm wzrostu 76 kg to bardzo mało. Ja bym nie wchodził na ujemny bilans tylko ćwiczył na 0 lub nawet lekkim plusie. Sylwetka się zmieni na 100%. Trening FBW jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 5637 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43870
poczytaj posty podwieszone i dzienniki użytkowników
znajdz plan FBW wlej tu i podaj tez co jadełs wczoraj - bedzie korygowac

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rady dotyczące planu ćwiczeń oraz odnośnie jedzenia.

Następny temat

Mój trening FBW- do sprawdzenia

nutlove nowy