SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spokojny/agresywny

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
" w najlepszym wypadku wyrośniesz z tego/wystartujesz do typa który cię skutecznie "uspokoi" , " Ja pierwszy nigdy nie sapie.. Hmm.. A z tego co zauwazylem, to tylko leszcze kozacza. Ci co trenuja SW nie maja potrzeby tłuc sie na ulicy ( Choc sa wyjatki ) . :D Wiadomo, sa tez uliczni zabijacy. :D Ale to trzeba miec " szczescie " trafic na takiego. ;) U mnie na osiedlu nie ma takich.; )) Fakt, bralem kiedys kreatyne, ale juz wczesniej tez tak mialem. :(( Zobaczymy co to bedzie. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Ja pierwszy nigdy nie sapie.. Hmm.. A z tego co zauwazylem, to tylko leszcze kozacza. Ci co trenuja SW nie maja potrzeby tłuc sie na ulicy ( Choc sa wyjatki ) . :D Wiadomo, sa tez uliczni zabijacy. :D Ale to trzeba miec " szczescie " trafic na takiego. ;) U mnie na osiedlu nie ma takich.; )) Fakt, bralem kiedys kreatyne, ale juz wczesniej tez tak mialem. :(( Zobaczymy co to bedzie. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
hmm.. Bralem kiedys kreatynke, ale juz wczesniej tez tak mialem. ;/ Zobaczymy co to bedzie. :D Na szczescie nie ma duzo takich co szukaja guza. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
kreatyna do tego nic nie ma, to był tylko taki przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Chyba wiem co to jest.Tłumisz emocje które powinieneś wyzwolić a ty je trzymasz aż w końcu wybuchasz i okazujesz je z zdwojoną siłą.Ciśnie ci ktoś od k**** itp.Ty nic nie robisz.Aż w końcu wpadasz w białą i zachowanie masz nie adekwatne do sytuacji.Jedna skrajność powoduje drugą.Lepiej od razu powiedzieć komuś sp*****laj bo ci wyj**ie zamiast olewać to zwłaszcza jak się gotujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
w sumie racja. :D Jak ktos mnie juz wyzywa, to pierwsze co mi sie dzieje.. to tak jak by mi krew uderzyla do głowy . :/ Ale zawsze mam ta nadzieje ze jak mu nic nie odpowiem to da sobie spokoj.. Glupia nadzieja. trzeba to zmienic. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Jezi dobrze pisze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Frosti


Kreatyna jest w sporcie czymś jak coś pomiędzy kawą a papierosami w świecie zwykłych ludzi i dlatego niechętnie się mówi o jej negatywnych skutkach.

Ale jeszcze kilka(naście) lat temu na opakowaniach papierosów nie było napisów "PALENIA ZABIJA" itp. prawda? A teraz są.

Być może za kilka lat i na pudełkach z kreatyną będzie napis:

"Wrzucanie zapasowego koła od samochodu przez okno do kościoła nie jest normalne. Po kreatynie jest"



co Ty za bzdury wypisujesz? pomiędzy kawą i papierosami? to tak jakby napisać ze rekin jest pomiędzy orłem a wilkiem...to się różni wszystkim.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jeśli ktoś nie radzi sobie z wyrażaniem emocji,kumuluje je w sobie,a w chwili gdy wybucha kiedy nie powinien i dostaje tzw. "białej gorączki" powinien moim zdaniem udać się do specjalisty po poradę,żeby to zmienić,bo może przegiąć w jakiejś sytuacji i mieć z tego powodu duże problemy natury prawnej.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2013-01-07 09:55:07

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Z czasem powinno to przejść. Specjalista tu nie potrzebny. Potrzeba doświadczenie i większe samo kontroli. A to przychodzi z czasem :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OBÓZ K1, BOKS, MUAY THAI 13-19 styczeń 2013

Następny temat

trening na siłowni + kick boxing

WHEY premium