SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split partia 2x tydzien + SW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Witam
Ostatnio ćwiczę planem split partia 2 x tydzień, T-T-W-T-T-W-W. I chciałbym dołączyć sztuki walki tak rekreacyjnie dla lepszego samopoczucia 2 razy w tygodniu (1h trwają treningi) moim priorytetem jest siłownia. W klubie do którego chce chodzić treningi odbywają się w Poniedziałek(tutaj mam trening na siłowni) i Środę(tutaj nie ma siłki). I kwestia tego czy w poniedziałki po siłowni 2-3h można zrobić trening sw? A może po prostu zmniejszyć intensywność treningu na siłowni w poniedziałek a zwiększyć w czwartek?
I kolejna kwestia teraz jestem na redukcji więc taki trening traktował bym jako aeroby. Ale gdy skończę ten cykl chciałbym budować dalej masę i czy sw nie przeszkodzą mi w jakimś znaczącym stopniu w jej budowaniu, jeżeli zwiększę podaż kalorii ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18699
Pójdziesz na treningi, zobaczysz jak bardzo masz intensywne te SW wtedy dowiemy się co i jak połączyć.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Ok a jak będzie z budowaniem tej masy i trenowaniem sw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18699
Poczytaj:

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

Nie wiem jak będzie, jeszcze nie zacząłeś ćwiczyć SW, nie wiem jakie masz te treningi, na początek polecam lekture którą wysłałem ci w linku.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania dt. treningu

Następny temat

Ilość obwodów w treningu ACT

Dzem