SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split Masa 3x w tygodniu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Hgdiil

Wystarczy wejsc do działu TDZ u góry jest artykuł MASA przeczytaj warto i tam masz ogarniety w miare w całość rodzaj takiego planu.

osobiscie proponowałbym ci przy takim zestawieniu PUSH/PULL/NOGI

POZDRAWIAM

PS: jego nie da sie poprawić jedynie ułożyc cos nowego w takiej ramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
juz nie mam sily.
co drugi to madrzejszy.
(przed chwila odpisywalem w innym temacie)

Hgdiil

odpowiedz mi madralo na jedno proste pytanie:

DLACZEGO WAZYSZ 58kg ?

to,ze NIE JADLES,to wiadomo,ale co jeszcze?

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2011-08-22 19:54:49

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
ja też nie mam stojaków ale dla chcącego nic trudnego i przysiad idzie robić bez nich

zajrzałeś w ogóle do tego linku co Ci dałem?
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862
MIT 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
Dobra mnie namówiliście, od jutra nie robię już splitu tylko to co zaproponował traktor

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
em1x

rozumiem,ze jestes w podobnej sytuacji,co kolega?

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
Raczej trudno to tak nazwać, ja jestem niższy o 5cm i cięższy o jakieś 20kg no i starszy o kilka lat więc więcej rozsądku we mnie i pokory wobec doświadczenia.

Wspólny mieliśmy ten trening, split robiłem zawsze (i nie powiem, że nie miałem efektów ale czas na coś nowego). Od dzisiaj zacząłem jednak to co rozpisałeś za co ładnie dziękuję - za naprowadzenie na prawidłowy tor tej ciuchci.

Zmieniony przez - em1x w dniu 2011-08-29 22:05:21

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
Co jeżeli bolą mnie nogi, po ostatnim treningu? Tym poniedziałkowym dałem dobry wycisk, a jutro znowu powinienem squaty robić. Nie sądzę, żebym dał radę zrobić tym samym obciążeniem tyle samo serii i powtórzeń. Mam po prostu założyć takie obciążenie żeby całe ćwiczenie wykonać?

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
em1x

nie rozumiem dlaczego bola (jeżeli nie mylisz uczuć) zmeczone. lub poprostu masz zakwasy (czyli za bardzo zyłowałes na treningu - jeżeli ci one utrudniaja dalsza prace)

zrób tak żebys wykonał ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
Bolą w sensie, że mam "zakwasy" :)

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
em1x

Posłuchaj zakwasy to sygnał że powstały mikrurazy w trakcie treningu zbyt duże swiadcza otym że za ciezko zle dobrany ciezar ITD rozgzewka rozciaganie po treningu to wszystko jest po to żeby wykonywac, dobry trening jest taki gdzie uzyles wiekszego ciezaru niz na poprzednim żadne pompki i zakwasy.

żadne ćwiczenia nie jest tak kontuzjogenne jak brak rozumu, pamientaj rozsadnie dobieraj cieżar.

bardzo boli- az tak ze nie mozesz wykonac cwiczenia??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc przy wyborze planu

Następny temat

trening 15-10-5

WHEY premium