SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split 3x do oceny :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
generalnie chodzi mi o przybranie na masie i zwiększenie obwodów. Moznaby sie skupic nad bicepsami bo jakies takie małe mam i zawsze słabo mi rosly - ale chodzi mi ogolnie na zwiekszenie obwódów przy kazdej partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
zbyleq

Nie wiem czy śmiać się czy płakać :/ jak byś do czytał do końca to piszę w tym ogólno rozwojówka związana z siłownią czyli siatkówka piłka nożna itp ( prawdziwy trening na siłowni zacząłem w roku! ... ) i tu tylko dla znajomych

Jak masz pisać tak; podciaganie sztangi do brody działa na to i na to to ja ci powiem krótko w du*pe wsadź sobie takie rady trzeba było napisać tak wyciskaj sztangę na płasko i rób przysiady z sztangą na nogi to działa na wszystko!! żal mi cię że piszesz prymitywnie! co do bicepsa uginanie ramion z sztangą na modlitewniku to ćwiczenie izolowane które przeważnie daję się w treningach na rzeźbę podkreśla głowę bicepsa, co do tricepsa jak to kiedyś bery napisał "Chociaż jedno ale dobre ćwiczenie zawsze dużo zdziała" nie jestem zwolennikiem dawania na małe grupy po 4,5 ćwiczeń wolę dać propozycje 2,3 ćwiczeń ale konkretnych!

Na siłowni trenuję od 2004r!! (poważnie) w roku 1999r zacząłem przygodę z siłownią i z różnymi sportami ogólno rozwojowymi na poprawę sylwetki

więc nie rób ze mnie kłamcy!! do wszystkiego się do*******lasz a z tego co piszesz ch*uja wiesz!

P.S I to co piszę jestem wstanie zawsze udokumentować! znajdź mi post w którym nie dałem uzasadnienia


bery89 tymczasem czekam na twoją odpowiedź! w temacie split na siłe czy coś takiego pytałeś mnie o uzasadnienie czemu 15latek nie powinien ćwiczyć na siłe!.

https://www.sfd.pl/split_na_siłę_do_oceny-t461664.html

Zmieniony przez - D@wid w dniu 2009-01-05 17:06:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Po pierwsze trochę kultury, mimo mojego młodego wieku, to nie pisz do mnie jak do gówniarza. Poświęce kilka minut i wytłumaczę ci parę kwestii.



Nie wiem czy śmiać się czy płakać :/ jak byś do czytał do końca to piszę w tym ogólno rozwojówka związana z siłownią czyli siatkówka piłka nożna itp ( prawdziwy trening na siłowni zacząłem w roku! ... ) i tu tylko dla znajomych

Jak to dla znajomych, skoro zraz piszesz: Na siłowni trenuję od 2004r!! (poważnie)
Jak masz pisać tak; podciaganie sztangi do brody działa na to i na to to ja ci powiem krótko w du*pe wsadź sobie takie rady trzeba było napisać tak wyciskaj sztangę na płasko i rób przysiady z sztangą na nogi to działa na wszystko!!

Nie wiem czy uwierzysz mi na słowo, więc:
6.Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia(***):

- główne zaangażowane mięśnie-jest to ćwiczenie na tylną część mięśni naramiennych,
7.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia(***):

-główne zaangażowane mięśnie-wszystkie aktony mięśni naramiennych, mięsień czworoboczny grzbietu (tzw. kapturowy)

Jak widzisz, nie bez powodu napisałem o tylnich barkach przy wiosłowaniu stojąc.
nie, przysiady i wycisk nie działają na wszystko (niestety). tak, dobrze by było robiąc siady budować całe ciało, w sumie lubię je, więc 10 serii i do domu - piękna sprawa by była



żal mi cię że piszesz prymitywnie! co do bicepsa uginanie ramion z sztangą na modlitewniku to ćwiczenie izolowane które przeważnie daję się w treningach na rzeźbę podkreśla głowę bicepsa, co do tricepsa jak to kiedyś bery napisał "Chociaż jedno ale dobre ćwiczenie zawsze dużo zdziała" nie jestem zwolennikiem dawania na małe grupy po 4,5 ćwiczeń wolę dać propozycje 2,3 ćwiczeń ale konkretnych!

nie tym tonem, to raz.
Ok, napisz mi jakie są KONKRETNE ćwiczenia na triceps, a jakie są NIEKONKRETNE - chętnie się pośmieję . aaa, i argumentacja musi być

Na siłowni trenuję od 2004r!! (poważnie) w roku 1999r zacząłem przygodę z siłownią i z różnymi sportami ogólno rozwojowymi na poprawę sylwetki

luz

więc nie rób ze mnie kłamcy!! do wszystkiego się do*******lasz a z tego co piszesz ch*uja wiesz!

kompromitujesz się.

P.S I to co piszę jestem wstanie zawsze udokumentować! znajdź mi post w którym nie dałem uzasadnienia

powyższy 'bo bery tak napisał....' jakby bery był conajmniej wykfalifikwoanym trenerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
podciaganie sztangi do brody działa na to i na to to ja ci powiem krótko w du*pe wsadź sobie takie rady trzeba było napisać tak wyciskaj sztangę na płasko i rób przysiady z sztangą na nogi to działa na wszystko!!

Nie wiem o co ty się spierasz i się tutaj spinasz, napiał ci tak jak jest, więc w czym ty widzisz problem? Doradzasz na forum, licz sie z tym ze ktoś moze rozpocząć dyskusje w ktorej albo obronisz to co mówisz, albo nauczysz się czegoś nowego, proste.


żal mi cię że piszesz prymitywnie!

Za takie teksty złapałem nie jednego bana więc ogranicz ilośc takuich wypowiedzi i nie zniżaj sie do tego.


co do bicepsa uginanie ramion z sztangą na modlitewniku to ćwiczenie izolowane które przeważnie daję się w treningach na rzeźbę podkreśla głowę bicepsa,

Pisałem ci że to cwiczenie nie zalicza się do tego o czym piszesz, jeśli chcesz to nawet ci wkleje fragment książki,autora od ktorego mozna się wiele nauczyć o ile łapiesz angielski.


jak to kiedyś bery napisał "Chociaż jedno ale dobre ćwiczenie zawsze dużo zdziała"

Nie wiem czy tak pisalem czy nie, z resztą malo wazne, w obecnym czasie, wraz ze zmianą wiedzy, a raczej pogłębieniem się jej w konkretnym męskm planie typu split, na triceps dabym 3-4ćwiczenia w seriach od 8-10 do 10-14 seri nawet, to w zalezności od tego jak ma byc ustawiony trening.



więc nie rób ze mnie kłamcy!! do wszystkiego się do*******lasz a z tego co piszesz ch*uja wiesz!

Sportowe forum DYSKUSYJNE! przeczytałeś nazwę? to zrozum, ze tutaj się dyskutuje żeby pogłębić swoją wiedze, przekazać ją innym. A nie po to zeby obrażać za byle co, człowiek uczy się na błędach.



bery89 tymczasem czekam na twoją odpowiedź!

Spoko nie spinaj już odpisałem nie siedze 24 na dobe przy kompie

zbyleq

powyższy 'bo bery tak napisał....' jakby bery był conajmniej wykfalifikwoanym trenerem

wiesz dobrze że nie darze cię wielką sympatią ale tutaj musze się zgodzić




Pozdro.


Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2009-01-05 17:36:17

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
nie wiem Panowie czy to czytac nawet co wyzej jest - bo przejrzalem ogolnie i to chyba jest bardziej dyskusja między Wami niz pomoc dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
koniecnzie 3 dni w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
no nie wiem tak by mi w sumie najlepiej pasowalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
wyslalem PW z treningiem, jako, ze jest to caly art z innego forum

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Delikatnie przegiąłem ale nie lubię jak ktoś zemnie robi barana! jak byś mnie bery wcześniej dodał do znajomych (wysłałem ci zaproszenie) to przeczytałbyś o mnie parę info co lubię od kiedy trenowałem itp, sporty uprawiam od 1999r do 2004 r miałem kilka wypadów na siłownie bo jak wiemy każdemu sportowcowi trochę siłowni potrzeba

bery89 kogo nie darzysz sympatią :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
P.S I to co piszę jestem wstanie zawsze udokumentować! znajdź mi post w którym nie dałem uzasadnienia

czekam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masowy rownoczenie z a6w

Następny temat

prosze o ocene planu.

WHEY premium