SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spirulina jako źródło białka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 417 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8768
Cześć. Czy spirulinę można przyjmować regularnie w większych ilościach?
35g spiruliny daje tyle białka 100g mięsa, a czytałem że jest bardzo wartościowe poza tym ma wiele witamin.
Zazwyczaj zaleca się profilaktycznie około 5gr spiruliny dziennie, zastanawiam się czy 35g to moze być złe dla zdrowia?

Po co kupować sterydy skoro można kurczaki .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 4681 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 127897
To teraz jeszcze przelicz to cenowo:)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10683 Napisanych postów 118131 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1386756
j/w tanio to nie wyjdzie, nie wiem dlaczego ludzie szukają wśród dziwnych produktów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2644 Napisanych postów 50443 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340207
Tu nawet nie chodzi o cenę, a neuro i hepatotoksyny.
Plus taka ciekawostka:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18434120 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3761 Napisanych postów 63025 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 678722
Rzeczywiście sens traktowania spiruliny jako źródła białka w diecie jest wręcz kuriozalny. W niczym to białko nie będzie lepsze (a nawet gorsze) od mięs, ryb, czy jajek. Cenowo wyjdzie kosmos, a niestety istnieje ryzyko zatrucia toksynami. Pamiętaj, że suplementy tego typu nie są badane. Sprzedać może je każdy i tak naprawdę nie wiemy co jest w środku. Niektóre badania sugerują możliwość kumulacji toksyn, więc ryzyko istnieje. Szczególnie przy tak dużej podaży spiruliny. Twój pomysł niestety nie jest zbyt dobry.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11732 Napisanych postów 11549 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317577
wyjdzie na pewno nie tanio, do tego to bardz duże ilości tego produktu więc pewnie by Cię czyściło, sam jak czasami przesadziłem, a stosowałem koło 5-10g i jak się za dużo sypnęło to czyściło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta, trening w mojej sytuacji

Wheyvita