SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spirnt 100m w kolcach a bez [czas]

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Witam, zastanawia mnie pewna rzecz. Ile tak naprawde może się różnić czas biegu w kolcach w porównaniu z biegiem tego samego dystansu w normalnych butach? Oczywiscie uwzględniając taką samą wagę butów - Bo nigdy nie biegałem w kolcach i jestem ciekawy czy miałbym lepszy czas?

Drugie moje pytania dotyczy tego samego tylko jesli chodzi o starter
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
było było było. Czym dłuższy dystans, tym mniej tracisz na braku kolców. A bloki 100,200 obowiązkowo, 400 jak ktoś się uprze moze biegać bez

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
No rozumiem, ale na tym najkrótszym dystansie 100m duzo mozna poprawic czas w kolcach? Bo Ja biegalem 100 ale niestety bez kolcow i startera :/ Duzo lepiej bym pobiegl z tymi 2 rzeczami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Przekonasz się tylko gdy pobiegniesz. To czysta teoria, że lepiej. Ja pozostaje przy tym, że absolutnie nie wolno przekładać czasów coś w stylu - "oo pobiegłem 12,5 bez kolców i jeszcze w deszcz, to w dobrych warunkach bym 11,5 nabiegał" tak nie ma.
Fakt, że kolce napewno pomagają, ale czy 0,1s czy 1s musisz sam się przekonać

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-09-09 19:16:30

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Ok, wiem co masz na myśli. Dzieki i jak mozesz to luknij do tematu swojego autorstwa powyżej, chyba ze napiszesz do mnie na gg i mi pomozesz. Moje gg 6386452
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2572
srednio 0,3 mniej bez kolcy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podkładki pod wkręty w kolcach

Następny temat

Jump

WHEY premium