SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spinanie SIĘ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3718
Witam trenuję krav mage i jestem bardzo spięty podczas play fightó spina bardzo barki i jestem sztywny , co poroponujecie żeby siętego pozbyć i wykonywać to luźno a nie ze spięte barki itp tak na sztywno? trenuje pół roku :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6125
Stajesz przed lustrem, na poczatek rece luzno wzdluz ciała (pozniej mozesz zaczac trzymac w gardzie) i bujasz sie, chodzisz luzno na nogach caly czas skupiajac sie aby barki bylu luzne i "skakaly" razem z Toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Pół roku to jeszcze nie za dużo. Z czasem na pewno minie Staraj się o tym nie myśleć, być odpowiedni wyluzowanym i zawsze pamiętaj że to tylko trening a nie prawdziwa walka. Ćwiczysz ze swoimi koleżkami więc nie ma mowy o jakimkolwiek udowadnianiu kto jest lepszy itp. Tyle mogę powiedzieć Pzdr. i wytrwałości w treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3718
problem tkwi w tym że nie potrafięjakostak na luzie oddawać tych ciosów nie mogę siętego oduczyć i przez to nie wychodzi mi wszystko tak jak powinno i ktoś kto ma technika może mnie rozwalić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
To nie wiem. Może porozmawiaj o Twoim problemie z trenerem, jakiegoś dnia po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Z czasem minie, wystarczy że trochę więcej takich rzeczy będziesz miał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3718
takich rzeczy jak... co ?:D:D sparingi?

Zmieniony przez - detroo w dniu 2012-03-14 13:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
No właśnie sparingi miałem na myśli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3718
a moze proponujecie jakieś ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
musisz po prostu z "luznego" barku duzo uderzac. pol roku to stosunkowo krotko z czasem powinno byc lepiej. Skonsultuj to ze swoim trenerem najlepiej

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Spinasz się, bo cały czas o tym myślisz co i jak. Z czasem po prostu wejdzie Ci to w nawyk (bez zastanawiania się) i będziesz uderzał o wiele luźniej

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Wydaje mi się że może być tak że każdy cios chcesz uderzyć silnie, boisz się dostać, no i trochę podświadomie myślisz że jak masz ręce w gardzie całe napięte to nic nie przejdzie, a jak tak uderzysz to będzie mocniej szybciej. Po prostu spróbuj na sparingu następnym razem wszystko robić luźno, nawet kosztem tego że coś wyłapiesz i zobaczysz od razu że się lepiej walczy.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

forma życiorysu do wsowl

Następny temat

Kontrola pozycji bocznej

WHEY premium