SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spilit do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8078
co do tego "gorszego dnia": gdy wykonujesz ćwiczenie zawsze powinieneś mieć 1-2 powtórzenia w zapasie.wiec nawet dzień nie sprzyja to choćby poszło gorzej ale powinno pójść.chyba że ciśniesz maxy w seriach.co nie jest zbyt dobre.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1233
Menthos123, Staram się nie ćwiczyć do upadku mięśniowego, ale wiadomo, że czasem różnie wyjdzie.

Traktor71, czyli mogę ćwiczyć tym planem, zmodyfikować go, czy wyrzucić do śmieci i ułożyć coś innego?
Ostatnie FBW miałem siłowe, zmniejszałem powtórzenia, a na końcu nawet serie i doszedłem do 3x3 w ostatnim tygodniu.
Teraz też co trening dokładam kilogramy na wszystkich ćwiczeniach złożonych (ogólnie to oprócz klatki mam jeszcze naprawdę ogrom zapasu w przysiadzie i MC).

Teraz w ogóle min. przez ten tydzień nie poćwiczę. 37 stopni i bóle mięśni, muszę spać po 10 godzin, a i tak jestem zmęczony (normalnie śpię 6-7) niby chodzę do szkoły, w domu też wszystkie prace, ale na siłowni to trzeba być w 100% wypoczętym.

Zmieniony przez - george62 w dniu 2011-05-14 17:47:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który plan lepszy ?

Następny temat

Oceńcie mój trening .

Fruzelina