SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Specyficzne odżywianie - 4 dni bilans ujemny, 3 bilans dodatni (cykl)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
Witam

Żeby uniknąć pytań czy jest dieta i takie tam to od razu wkleję zdjęcie z historią i przebiegiem prac nad sylwetką:



Sprawa wygląda tak. Osiągnąłem wagę jaka miałą być aczkolwiek celu (ilości mięśnia) jeszcze nie i chce się za to zabrać po wakacjach ALE.... no właśnie jest jedno ale. Z grubsza muszę trzymać wagę ze względu na niechęć do walki w kategorii powyżej 80kg oraz to, że tragicznie było z formą jak ważyłem te 89kg i już nie chce tego przeżywać.

I tu rodzi się pytanie co myślicie o tym, żeby przez 4 dni (pn-czw) mieć ujemny bilans kaloryczny (w te dni mam treningi mma i k1) a od piątku do niedzieli dodatni (w 2 z tych 3 dni robie siłownię). Ma to sens? Czy może ma to jakieś negatywne skutki i np lepiej robić np krótkie okresy masowe po np 4-5 tygodni, potem od razu redukować i od nowa?

ktoś podpowie jak to sensownie rozwiązać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Moim zdaniem to było by najlepiej ustalić sobie bilans na 0. Dajmy że masz te 3000 kcal zapotrzebowania żeby utrzymać wagę to taką ilość kalorii zostawiasz. Przy takiej ilości ani nie powinieneś łapać wagi ani jej tracić chociaż możliwe są niewielkie wachania

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
Ale mi chodzi własnie o to by złapać jeszcze trochę mięsa (bo jeszcze troche fatu mam więc wagowo w efekcie koncowym bedzie podobnie jak sie wytne), ale nie chce dużych wahań wagi w trakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
No to jeśli chcesz łapać mięcho to daj na delikatnym plusie kalorie.. 100-200 na plus i powinno być git

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
Mnie zastanawia Twój postęp w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Dziwnym trafem tylko na pierwszym zdjęciu wymazałeś twarz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 424
przeciesz widac ze to on ma pieprzyk na klatce piersowej i na brzuchu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
kobiece oko wypatrzy nawet pieprzyk

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
sołtys1987
Mnie zastanawia Twój postęp w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Dziwnym trafem tylko na pierwszym zdjęciu wymazałeś twarz:)


No taaaa. przekret jak UJ ;)
Z drugiej strony faktycznie trzeba bylo to napisac bo to jest przedmiotem rozmowy.... ehhh
Dalesze zdjecia tez wskazuja na przekret ! Przyjrzyj się, może twarz przeklejałem albo coś...


bugi24
No to jeśli chcesz łapać mięcho to daj na delikatnym plusie kalorie.. 100-200 na plus i powinno być git


Okej, dzięki tak zrobię! zacznę może nawet od 250-350 i zobaczę jak będzie szło, bo metabolizm mam podkręcony i ogólnie genetycznie szybki więc nie mam problemu z nadmiernym podlewaniem fatem. Jeszcze raz dzięki i piona !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Owsiane i białko pytanko

WHEY premium