SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sparingi i sprzęt

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
Dzisiaj zapisałem się na kickboxing formula k1 i ciekawi mnie kilka rzeczy a mianowicie jak sparingi beda wygladac czy bedzie to walka na serio czy taka jakby symulacja. Jakie rekawice kupic na kickboxing i ochraniacze.

Ps sorry ze pisalem nie dbajac o ortografie i interpunkcje ale spieszylem sie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
Jeśli dopiero sie zapisałeś to na te sparingi jeszcze troche poczekasz Ewentualnie jakieś luźniutkie "pykanki"

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Początkowo nie bedziesz mial sparingow,dopiero pozniej zadaniowki,a z czasem normalne sparingi które wygladaja jak walka z tym,ze raczej nie sa na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebne będą rękawice bokserskie i ochraniacze na nogi na pewno. Przejrzyj temat podwieszony o sprzęcie jak nie będziesz wiedział co kupić https://www.sfd.pl/Sprzęt_do_MMA!_Pytania_i_opinie__rękawice,_ochraniacze,_rashguardy_itd.-t904219.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC nie zamierza powiększać kobiecej dywizji o nowe kategorie

Następny temat

KSW ogłosiło walki wieczoru na gali KSW 29

WHEY premium