SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam - Odzywki i Suplementy - kocham mame

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171660

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
ostatki 7 piwko brat sevena nie ujechal ostatniego to wzialem :D
Kret wybacza ale cyna jak zlozyc swoja corse to mozesz mu lache opizgac, dawidowi tak samo w polo.Gdyby u mnie byla mozliwosc wlozenie turbin itd. jak w g40 u dawida to tez bym wkladal hajs i bym cie cial az milo moja pezocinka dzis na jwa od ronda odcinka przy 90 na dwojce :D Wymiana polosi i 180 na liku zamykam lekko przy moim 1.4 na kascie 760 kg Przed wymiana uszczelki pod glowica mialem odcinke przy 75, teraz lepiej sie zbiera.Nie mowie, ze mam jakas rajdowke ale przy tym co mam ma wikse.Ogolnie marze 106 S16 pieknie bym cial co idzie u nas moze poza bmw 5 pewnejjj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318


Mata raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318


Mata dwa...
Z dupy swiatlo wiem, ale cos tam widac
Genek co tam?


Zmieniony przez - Glaca_91 w dniu 2010-02-17 01:16:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
jak cyna zrobi swoją Corse to sie z nim ustawie;) ale najpierw musze naprawic silnik bo nie jest w najlepszym stanie;)
wsumie to nie kumam bo podniecasz sie starą Corsa... 150 KM to może i miała jak z fabryki wyjecgała ale to byłe 20 lat temu;) silnik z tego co wiem też już ma swoje przejechane...ale spoko spróbuje sie z nim latem;) nie mówie że na ćwierć mili wygram ale on szybciej niż 200km/h napewno nie pojedzie a ja tak;)
PS. mój też nie jest za cieżki...ostatnio go ważyłem i miał 1260kg;)
do wakacji bede robił cały silnik i przeniesienie napędu wiec zmiote chłopaków z drogi;) a jak sie wkurze to se turbo i NOSa założe....


DAWID jutro bedzie chyba cofeina;)

GLACA....zapisz sie na jakies dożywianie albo wpadaj do mnie...dokarmie cie chetnie ale prosze nie wlepiaj takich foto

Zmieniony przez - extrem86 w dniu 2010-02-17 01:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Kret cyna za toba zostawi by kurz na drodze, strzala tak samo
Kreciku od wrzesnia off od silki waga -10kg obecnie 71kg(teraz reka prawa bezwlad nic nie poradze), ale co jak co przy 76kg (dla mnie kosmos) wy******lalem 155kgx5 to ty tyle nakladu nie miales na gym'ie :)
Ile vmax pojechales swoja 406?Tylko szybko bo zaraz spac ide



Szok nuta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
kostka jest....;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Jesli chodzi o dozywianie to stary wybacz zyje biednie na co chce chapie sam, takze podziekuje, silka nie na pierwszym miejscu...
Pipek z bliska dobrze z daleka z dupy tak jak prawie u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
220km/h i koniec skrzyni było;)

na co ty wziąłeś 155kg x5?? i gdzie???
ja ostatnie w MC miałem 155kg x 2 i juz przy drugim razie dłonie nie wytrzymały...odcisk mi pękł i miałem po MC tego dnia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Poczatek listopada 2009 wtedy koncowka cyklu ktorego zaczynalem we wrzesniu (pozniej zaczelo sie yebac pare spraw na glowie itd.), siedem na poczatku pazdziernika widzial jak 144x5 pociagnalem u mnie na silce z polapu mniejszego niz w gimku bo mialem kolka duzo mniejsze, takze nizej, ale kochalem wy******lac zelastwo w mcPlaska wtedy 107 (od zawsze slaba) siad 125x5 szlo sii do lata 2010 taki jaki mialem plan pod stowe bym pojechal na wadze, ale coz teraz 40x4x20 na lawie sklada mi sciegna, ale za glupote trzeba placic
Cya gays

Zmieniony przez - Glaca_91 w dniu 2010-02-17 01:55:26
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mega MUTANT MASS GAIN

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium