SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie ud oraz brzucha.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
Witam.
Od dwoch tygodni biegam w celu zrzucenia z siebie tkanki tluszczowej ktora zalegla mi sie na wewnetrznej stronie ud oraz brzuchu.
Od drugiego tygodnia zaczalem biegac dwa razy dziennie,dystans to 2-3 km.W sumie przebiegam okolo 6 km dziennie. Na powietrzu spedzam 1,5-2 godziny podczas treningu.Kiedy siadam zmeczony aby troche odetchnac i patrze na swoj brzuch przez kolnierz to widze te 5 pieprzonych faldek,nie sa one tak duze no ale tak mnie one irytuja,rzygac mi sie po prostu chce.Tak samo z udami,kiedy sobie usiade to widze rozjezdzajace sie po bokach wory tluszczu,kiedy usiade na krawedzi ze spuszczona noga pod katem prostym w stawie kolanowym to wiedze udo o 18-19 cm wysokosci.Ograniczam sie do jedzenia.Jem tyle ile potrzebuje a nie tyle co musze,po prostu nie jestem glodny a na sile pchac nie bede.Zamierzam biegac co dziennie,nawet jak juz spale to po prostu bede chcial sobie wtedy pozwolic na ulubione przekaski ale juz dbajac o siebie fizycznie.
Czasami zjem te 5 wafelkow oblanych czekolada ale to naprawde wyjatki sa.
Podam przykladowo jak wygladaja moje posilki podczas dnia:
PIERWSZY POSILEK:
- Dwa tosty,ser zolty,plajster salami,przyprawy oraz ketchup
>>Bieganie
l
l
l
>>Bieganie
DRUGI POSILEK:
- Dwa malutkie kotleciki z karczku,z dosc gruba skora przypraw,marynowane w odrobinie oleju przez 2 godziny,potem przyrzadzone na grillu
TRZECI POSILEK:
- Dwie kanapki z salami/mortadela i ketchupem pomijajac normalny bialy chleb.
- 5 malutkich wafelkow oblanych czekolada (I to nie zawsze)



Nie widze w ogole efektow,nie wiem,moze to wina tych przekasek?Nie sa one w ogole spore,malo kalorii maja.Ograniczam sie do moich ulubionych potraw.Nie chce specjalnych diet,chce po prostu spalic z siebie ten tluszcz a potem nabrac masy miesniowej(ale o tym pewnie bede pisal w innym dziale).Prosze,doradzcie cos poniewaz nie wiem juz co ze soba robic.
Waze 73 KG i mierze 169 cm,15 rok zycia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w tym wieku zapraszamy do lektury działu junior https://www.sfd.pl/-t834427.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc / Dieta oraz kilka pytań

Następny temat

Przytycie, nabranie masy nabranie czegokolwiek ;)

WHEY premium