SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tluszczu

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 893
Celem mojego kolegi jest rzezba i spalenie tluszu.Tylko ze nie chodzi tu o to ze jest caly nim zalany...Mowi ze nie moze wyrobic sobie kaloryfera i uwaza ze jest za gruby.Wazy 78kg przy 184cm wzrostu,ma 17lat.Wedlug mnie jest to prawidlowa waga,czy powinien uzyc jakiegos suplementu na spalanie tluszczu czy powinna mu wystarczy tylko dieta z unikaniem duzej ilosci tluszczu?Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 893
Oczywiscie chodzi mi o produkty treca jak clenburexin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
jemu by sie przydalo z 10kg
a nie redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeżeli spojrzeć na wzrost względem wagi to można powiedzieć że kolega ma ok. 6 kg nie dowagi. Ale ciężko mi to ocenić jeżeli go nie widzę. Jaki poziom BF ma kolega Twój??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
nie chwaląc się ja mam tyle samo wzrostu co kolega a warzę teraz ok 95 kg wiec niech nie mówi że jest gruby. chociaż ja sam uważam ze moja waga jest ok. troszkę tłuszczyku mam na brzuchu ale przy mojej masie mięśniowej jest ok... także niech bierze się budowanie mieśni a nie redukcje wagi...

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Uważam że przy dobrej dietce jesli nawet jest troche tłuszczu to mozna zamienic na dobrej jakości mieśnie ale jak redukcja to łatwiej z spalaczen typu Clenburexin lub Fat Burner

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 893
Dziekuje wszystkim za informacje A co sadzicie o pasach neopranowych na brzuch,czy to cos daje? pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy taki cykl ?

Następny temat

WPC protein plus

WHEY premium