SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tkanki tłuszczowej brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Jak wiecie z ponad pół roku zaczynają się wakacje więc jak każdy chłopak chciałem zadbać o swój brzuch i spalić troche kilogramów.
Prosił bym o ułożenie dla mnie diety na spalenie tkanki tluszczowej na brzuchu.





Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 63

Wzrost: 166

Obwód klatki: 82

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 79

Obwód uda: 53

Obwód łydki: 35

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Piłka nożna 2 x w tygodniu, trening fbw 3 x w tygodniu

Odżywianie: piersi z kurczaka,kasza gryczana, ryż, owoce, warzywa,mleko, przetwory mleczne - to lubię
mięso gotowane - nie lubię


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: alergia na pyłki traw,kurz

Stan zdrowia: Zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: Moge poświęcić nawet 2h dziennie


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: -

nowy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
racja soq poleciał popieram kolege,ja poprostu nie doczytałem ile ty masz lat ..w twoim wieku to fat sam leci bo masz nie złą pule hormonalną ..tylko kożystać

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
w twoim wieku zadna dieta, za rok lub 2 mozesz sobie pozwolic na diete...

10 zasad zdrowego odzywiania + silownia (ewentualnie trening w domu, czyt. podwieszone) + areoby i do wakacji zaczniesz jakos wygladac...

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Właśnie ćwiczyłem abs2 lecz brzuch zrobił się tylko twardszy a z zewnątrz nic nie widać

nowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
wszystko to kwestia odzywiania, sam sie o tym przekonałem. Zdrowo jedz, ćwicz i to wszystko

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2009-10-05 19:29:51

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Po jakim okresie zaczęły się pojawiac efekty i ile razy dziennie mam jeść ,i w jakich odstępach

nowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
wszystko masz opisae w tematach podwieszonych. efekty? pierw trzeba dolozyc staran a efekty przyjda same, juz po pierwszym miesiacu odczujesz poprawe :) jedz 5-6 razy dziennie co 3-4h reszte doczytaj w tematach podwieszonych na forum!

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
musisz kolego oklepywać sadełko ..dosłownie..tkanka tłuszkowa jest bardzo słąbo ukrwiona to też ten fat trudno się cofa do mięśni--> komórek -->mitochondrium .mozęsz sobiejeszcze pomódz jakąś choliną + karnityna do tego arginina i masz super kombajn do zmiatania fatu bez objawów ubocznych a do tego jak pisałem oklepywać sadło ,wałkować ..był taki program na tvp1,2 o masażyscie co kolesiowi 11 cm fatu z bebecha wklepał w miesiać czy jakoś ale to już bajki chyba.sam stosuje taki masaż i wsysło troche ...swoją drogą rub abs rub im wiecej mięśni tym wiecej miejsca do spalania tego fatu ..pozdro

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
rób rób kuźwa znowu ta ortografia :P

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
jezu co tu sie dzieje?
15-letni sezonowiec co po miesiacu nauki wpadl na pomysl, ze wypadaloby zrobic forme na wakacje, kolezka nizej, ktory mowi, ze w tym wieku zadna dieta, a potem pisze, ze tylko dieta da efekty i trzeba ja ulozyc, a na koniec fakir, ktory chce wklepac w miesiac 11cm tluszczu do srodka(?) w miesien(?) czy jakos tak. kto tak zrobil drogi darmozjadzie? masazysta z tvp? a moze to bylo telezakupy?
ja robilem kurs masazu i nasz nauczyciel mowil tak na pytania pelnych nadzieji kobiet:" masaz odchudza, pewnie, ale tylko masazyste" chlop byl niezly, mial 190cm, kafar ze 140kg, wygladal jak pudzian, masazysta m.in. zawdonikow hetmana bialystok w tamtych czasach (klub bokserski).

o drogi Moralesie, widzisz i nie grzmisz

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-10-06 20:24:15

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
ze w tym wieku zadna dieta, a potem pisze, ze tylko dieta da efekty

Ty se wyklep mózg... Gdzie napisałem, że tylko dieta da efekty. Kurs czytania ze zrozumieniem, bo piguły Ci już na mózg siadaja.

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2009-10-06 21:15:05

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
w twoim wieku zadna dieta, za rok lub 2 mozesz sobie pozwolic na diete...
raszek: najpierw napisales to

i za godzine z kawalkiem to:
wszystko to kwestia odzywiania, sam sie o tym przekonałem.

dodatkowo wspominales o 10 wskazowkach, ktore sa przykazaniami ludzi pragnacych wprowadzic zdrowa diete, na koniec napisales to:

jedz 5-6 razy dziennie co 3-4h reszte doczytaj w tematach podwieszonych na forum!

wg ciebie takie rady to nie jest naklanianie do ulozenia diety?

ja nie mowie, ze dieta jest zla. po prostu napisalem tak zeby ktos to ogarnal bo widze, ze dziwne rady dajecie mlodemu, a ze zwyczajnie mnie chamie obraziles to mysle, ze dosc dosadnie przedstawilem ci, ze zrobiles z siebie przed chwila idiote.
pisales, ze zadna dieta, nastepnie namawiales na diete bo tylko ona daje efekt, po jakims czasie obraziles mnie i tyle.
mam wyklepac sobie mozg bo piguly mi zaszkodzily tak? hehe zalosny jestes kolego, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z pośladkiem

Następny temat

Moja dieta działa tak sobie - co zmienić, poprawić?

WHEY premium