SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tłuszczu z brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Witam , chce spalić trochę sadła nie jestem gruby czy coś ale nie jest to coś jak kiedyś . Trochę poczytałem i zaczynam aeroby i inne.
-4 razy w tygodniu bieganie 15-20min
-raz w tygodniu basen 40min
-szybki spacer 30min
Oprócz tego chodzę do szkoły sportowo-.. więc wf mam .. Zacząłem ćwiczyć a6w bodajże 6 dzien ale czytałem opinie i są podzielone. O diecie narazie nie myśle ze wzgledu na wydatki moje pytanie jest nastepujace Czy te "aeroby" sa wystarczajace i czy jest sens dokończyć A6w ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 8 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1725 Napisanych postów 27216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 516313
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2618 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36106
Na spalenie tłuszczu najlepszy jest trening siłowy, potem interwałowy i dopiero potem aeroby. A6W to syf, jeśli nie robisz ćwiczeń wzmacniających dolne partie pleców, to szybko możesz się nabawić kontuzji, poza tym jest mega nudna i mało skuteczna. Na pewno nie nadaje się na spalanie tłuszczu, tak samo jak wszystkie ABSy, brzuszki itp.

Czy zdrowa dieta musi być droga? Ja jem zdrowo i wydaje na jedzenie mniej niż wcześniej ... Poza tym dieta to klucz do schudnięcia.

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pas do ćwiczeń

Następny temat

Dieta na masę/Do Oceny

NutLove