SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tłuszczu a problemy z kolanem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam.
Chciałbym prosić o porady na ćwiczenia i diety, ale pewna sprawa komplikuje sytuację.
W grudniu sam z siebie zacząłem robić 6 weidera, jednak przerwałem w 25 dniu z powodu problemów z kolanem - niedawne usg wykazało entezopatię (nie powiązane z weiderem, po prostu przeciążyłem kolano). Po rehabilitacji ból się zmniejszył, ale nie do końca. Lekarz po prostu kazał mi nie przeciążać nogi, ale na rowerku stacjonarnym pozwolił jeździć. No i praktykuję to 4-5 razy w tygodniu po 30 minut. Do tego dołożyłem 5-te ćwiczenie z 6 weidera, które powtarzam po 30 razy w jedną stronę.
Wzrost: 175cm
Waga: 77
Wiek: 20
Z racji tego, że codziennie po 13-15h nie ma mnie w domu, ciężko o jakąś dietę. Na śniadanie jem jogurt naturalny, duży danone'a, a w ciągu dnia kanapki z domu z chlebem pełnoziarnistym (jakoś 5 razy co 3h), wędliną, serem, papryką. Odstawiłem 3 miechy temu wszystko gazowane, jeśli słodzę herbatę czy kawę, to miodem gryczanym. Kolacja - z reguły odgrzany obiad, w domu nie ma raczej wybrzydzania póki mieszkam z rodzicami :)

Proszę o wskazówki treningowe, dietetyczne uwzględniając moje problemy z kolanem i to, że nie może być za bardzo przeciążane.

Dzięki z góry i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A6W nie robi się na redukcji.
Rower przy takim kolanie OK. Możesz jeszcze wprowadzić nordic walking, ćwiczenia siłowe na górne partie ciała, takie które nie obciążają kolan, możesz w domu zamontować drążek. Ciągle masz trochę możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Mam rowerek, drążek, mini-ławeczkę do robienia brzuszków, ale z tą raczej kiepsko, bo jednak trzeba napinać mięśnie nóg, zaczepiając stopami o blokadę.
Dzięki za posta, czekam na dalsze rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Większe uda po ABT i TBC

Następny temat

zrzucenie 10 kg w miesiąc

WHEY premium