SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalecze tluszczu dla dziewczyny...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
Witam

Mam problem, moja dzieczyna postanowila, ze chce zrzucic pare kilo i w tym celu zakupila odzywki:

SCITEC Fucoxanthin
Olimp Thermo Speed Extreme

i moje pytanie do was, czy ktos z was orientuje czy bedzie mogla
stosowac te suple, wiem ze Thermo speed jest doscyc slabym termogenikiem i wiem ze inne kobiety tez go uzywaja.
Zastanawia mnie ten drogi Fucoxanthin czy one moga byc stosowane razem przez nia? Czy nie bedzie to za duzo...

Czy ktos zna ten caly Fucoxanthin ?
I jezeli tak, to jaka byloby najlesze dawkownie dla niej tych supli?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
patrzac na skład nie powinno być problemu, nie jest to suplement jak wiele innych

Skład: 1 kap. zawiera 650 mcg jodu (z wodorostów), 35 mg sodu oraz 1000mg wodorostów (Fucus Nodosus).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
a po co jej ten jod?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
lepiej niech je ryby- zwlaszcza morskie. ma wtedy swietne źrodło białka, zdrowych tłuszczy (o-3 równiez)i jodu zarazem. Czesto sięga sie po sztuczne pierdoły, zamiast szukac okreslonych wartosci, minerałów i pierwiastków w tym, co mozna połozyc na talerz.

o jodzie sie pewnie naczytała, ze podkręci tarczyce. Niestety- to nie działa tak, ze nagle bedzie miała metabolizm na zasadzie ektomorfa. gdyby tak było, to wystarczyloby jesc jod w tabsach i wszyscy byli by piekni i szczupli


Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2011-06-28 12:57:41

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
Zapewne macie racje ze lepiej dostarczyc te skaldniki z pokarmu (diety), ale niestety juz to kupila. Wiec teraz zastanawia mnie tylko jakie bedzie najlesze dla niej dawkowanie tych specyfikow?

Producent Olimpa zaleca :

Typowe zapotrzebowanie: 1 kapsułka 2 razy dziennie około 30 minut przed śniadaniem i przed obiadem

Producent SCITEC zaleca:

Dawkowanie i sposób użycia: stosować jedną kapsułkę 2 razy dziennie, najlepiej podczas posiłku.


Ustosunkowac sie do tych zalecen, czy moze jakies inne dawkowanie? co tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
sprawa indywidualna. poczatkowo moze tak zaczac ale są to tak lajtowe produkty, ze szybko tolerancja wzrasta i juz nie działają tak jak na starcie. wtedy trzeba zwiekszyc

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
dzieki za info.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

Jakie białko. Uzupełnienie diety + potreningowe

Wiecej