SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tkanki tłuszczowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Witam

w sprawach diety itp jestem w 100% zielony...

Mój opis:

Wzrost: 194cm
Waga: 107 kg
Wiek: 18
Sport: Siatkówka (pozycja- środkowy)/siatkówka plażowa - gram minimum 3 razy w tygodniu po 1.5-2h dziennie.
Piłka nożna- rekreacyjnie 2 max 3 razy w tygodniu po 2 godziny


Jedyne co posiadam ze sprzętu do ćwiczeń to tzw Atlas i cięzarkami dającymi około 50-60kg.

Moim celem jest zrzucenie tzw ,,oponki,, z brzucha a może dokładniej tkanki tłuszczowej z brzucha oraz zwiększenie masy mięśniowej (biceps,klatka,plecy) Nogi jako jedyne mam na prawdę w świetnym stanie (siatkówka plażowa tzw oranie na piasku) Nie mam dużego brzucha tylko właśnie tkanki tłuczowej na brzuchu.

Mam dostęp do odżywek: bcaa olimp, provit80 olimp, Creatine monohydrateolimp oraz dodatkowo Thermo speed na spalanie tkanki tłuszczowej olimp.

Proszę was doświadczonych kolegów o pomoc tj. odpowiedz na pytania:

a) Czy na tym atlasie coś zdziałam w związku z moim celem?

b) Czy konieczne jest zaopatrzenie się w hantle?

c) Czy potrzebna jest ,,męcząca,, dieta polegająca na głodówce itp?

d) Czy to prawda, że ważnym jest ograniczenie węglowodanów?

e) Jaki napój pić podczas wszystkich moich zmagań? woda?soki?

f) Co jeść jako przekąski?

Prosiłbym także o wskazówki dotyczące ćwiczeń na tym atlasie

Dodam także, że odbywam praktyki w firmie w której pracuje się fizyczne. Pracuję tam 3 razy w tygodniu po 8 godzin

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a) Czy na tym atlasie coś zdziałam w związku z moim celem?

cos zawsze jednak ograniczenie sprzetowe powoduje pewne ograniczeni treningowe a wiec i wyniki

b) Czy konieczne jest zaopatrzenie się w hantle?

w dluzszej perspektywie konieczne na poczatku da rade na upartego sobie poradzic
c) Czy potrzebna jest ,,męcząca,, dieta polegająca na głodówce itp?



taka dieta jest nieprawidlowa
d) Czy to prawda, że ważnym jest ograniczenie węglowodanów?


przy redukcji tak , ale musi to byc odpowiednio skolerowane z B i T

e) Jaki napój pić podczas wszystkich moich zmagań? woda?soki?

woda
f) Co jeść jako przekąski?

warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
A jaki sprzęt potrzebny jest do budowania mięśni pleców, klatki? I dziękuje za bardzo szybka odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
fatum3320
A jaki sprzęt potrzebny jest do budowania mięśni pleców, klatki? I dziękuje za bardzo szybka odpowiedź



wystarczy sztanga/sztangielki i obciazenie
no i lawka ze stojakami, wersja full wypas to jeszcze drazek do tego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozłożyć treningi?

Następny temat

Prosze o pomoc!!:)

WHEY premium