SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu z brzucha i klatki piersiowej , pytania

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Witam mam kilka pytan odnosnie ćwiczen jakie powinienem wykonywac aby na poczatek spalic troche tłuszczu a pozniej wyrzezbic sobie brzuch oraz klatke piersiową

Waga: 77 kg jednak wyglądam na znacznie więcej dałbym sobie nawet 90kg
Obwód talii 82cm
wyliczyłem sobie również BF% ktory wyniosł mi 12,78%
wiek: 17 lat
wzrost: 187cm

zmagam sie z męskimi piersiami ktore stawiam na 1 miejscu do wyeliminowania , ogolnie czuje ze pomimo sporej ilosci tłuszczu na brzuchu mam silne mięsnie , jestem wstanie zrobic jednorazowo do 220 brzuszków bez robienia ich wczesniej oraz bez rozgrzewki

Dieta: od kilku miesięcy staram sie jeść mało a często , głownie jem tuńczyka i inne ryby, piersi z kurczaka i z ryzem, jogurty ,jaja , duzo warzyw i owoców pije znacznie więcej niz wczesniej oraz nie najadam sie na noc , czasami sie zdarzy ze zjem jakieś ciastka bądz batona ewentualnie napije sie pepsi lub innego syfu (4-5 razy w miesiącu) , zmagam sie równiez z problemem sniadan poniewaz róznie z nimi bywa , czasem coś zjem o gdz 8:00 a czasami o 12:00 (zalezy o ktorej wstane oraz czy mam czas )
Aktywność: Dziennie pokonuje na rowerze około 10-15km , gram w piłke nożną srednio 2 razy w tygodniu po półtorej godziny , ćwicze również ręce na sztandze czyli podnoszenie ponad głowe oraz ug=inanie rak w łokciach nie znam fachowej nazwy , oprócz tego zwykle pracy wokół domu jak koszenie trawnika

tak więc rozpisałem sie za co przepraszam ale chciałem dokładnie opisać mój problem oraz wszystko co moze byc pomocne moje pytania to
1. Jakie ćwiczenia na męskie piersi i tłuszcz na brzuchu?
2. Jakieś propozycje odnosnie spozywania pokarmów? np czego jeść więcej zeby szybciej spalic tłuszcz itp
3. Czy musze sobie odmówic alkoholu jesli chce szybko osiągnąc efekt ?
średnio spozywam 4-5 piw tygodniowo

PS: moge zamiescic zdjęcia klatki i brzucha jesli bd to w czyms potrzebne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
1. musisz cwiczyć całe ciało, nie da rady spalić tłuszczu miejscowo
2. tutaj nalezy ułożyć diete z ujemnym bilansem kalorycznym
3. 4-5 piw tygodniowo to sporo, tym bardziej jak na 16 lat Wypadałoby to ograniczyć

Fotki mozesz wrzucić, zobaczymy jak to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawa to dieta tylko ona i aeroby pozwola szybko zniwelowac tłuszcz .Wiem bo sam z nim walcze .Popros osoby doswiadczone o pomoc a napewno wiele sie nauczysz .DIETA!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta musi byc wyliczona pod Ciebie i to co chcesz osiagac .Jezeli redukcja trzeba ograniczyc wegle .Zacznij od wyliczenia zapotrzebowania potem odetnij rozsadnie czesc kalorii nie drastycznie .W google poczytaj o ile potrzeba Tobie bialka wegli i tłuszczy wszystko jest w necie odrobine samozaparcia i sie uda 3mam kciuki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O wlasnie masz tutaj takie osoby jak Remik:) to fachowcy i napewno pomoga pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
od Lipca zapisuje sie na siłownie , moglibyscie polecic jakies ćwiczenia ? bądz jakis link do zbioru ćwiczen zebym sobie mógł poczytac i wybrac

Fotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w tym linku co podałem wyzej znajdziesz wszystko takze odnosnie treningu
apropo fotki to mylne masz odczucie że wygladasz na 90kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
moze dlatego ze nie widze roznicy z czasów jak wazyłem 90kg i teraz jak waze 77kg , dalej te same cycki :D

dobra zabieram sie za czytanie tego link :)

Zmieniony przez - Intok w dniu 2014-06-24 12:45:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z udem

Następny temat

Ból Barku - Pomocy

WHEY premium