SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu u 16 latka, jaka dieta i plan treningowy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
Witam, jestem tutaj nowy i przybywam z potrzebą otrzymania mądrych rad od Was, użytkowników tego forum.

Otóż mam 16 lat, mierzę 181cm i ważę 88kg, moim celem jest uzyskanie wagi w przedziale 75-80 do lipca, a jeżeli się nie uda to do końca wakacji, chce chodzić na siłownie ale ze względów finansowych będę mógł dopiero chodzić od sierpnia, a obecnie mam w domu tylko 2x 15kg hantle.
Tak więc w tym miejscu pojawia się prośba, czy jest ktoś w stanie doradzić mi dietę którą miałbym stosować przez ten czas by spalić jak najwięcej tłuszczu bez utraty mięśni i która jednocześnie nie będzie kosztować kokosów oraz czy jest możliwe ułożenie planu treningowego, aeroby i ćwiczenia siłowe z hantlami, np ile razy biegać w tygodniu, jakim stylem i jakie ćwiczenia wykonywać hantlami.
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
ja twoim miejscu postawilbym an trening croossfitowy https://www.sfd.pl/FitRage,_CROSSFIT_i_Dieta_PALEO-f432.html
do tego na razie zmiana nawykow zywieniowych powinna pomoc.

napisz przykladowy dzien z odzywiania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
Śniadanie-banan
2 śniadanie-zazwyczaj brak lub 1 kanapka z polędwicą sopocką bądź żółtym serem
obiad-pierś z kurczaka + czasami ziemniaki/ryż + jakieś buraki albo marchewka
podwieczorek- brak/jakiś owoc
kolacja- 2 skibki chleba z czymś tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
+ miałem już dietę w 3 tygodnie schudłem 4kg i po 1.5 miesiąca brak efektów jojo czy też czegoś w tym rodzaju, zrezygnowałem bo za bardzo obciążała budżet (łososie, filety z dorsza itd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
no troce krucho jest.
za malo przede wszystkim biala i kalorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze żeby organizm zaczął czerpać energie z tłuszczu, musisz dostarczać mniej kalorii. białko musisz trzymać jako 30% zapotrzebowania natomiast ucinasz węglowodany o powiedzmy 100g dziennie. Skoro nie masz pieniędzy na razie na siłownie a posiadasz 2x15kg hantle, polecam udać sie do działu crossfit poczytać jak to się wszystko ma i ułożyć sobie plan treningowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
no dobra, cwiczenia juz mam, ale potrzebuje diety dla mnie, co dokladnie musze jesc bo z tym zawsze u mnie krucho i zeby nie kosztowala ta zywnosc majatku. z gory dziekuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
ale my za ciebie nic nie ulozymy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁAWECZKA

Następny temat

FBW na redukcji dla początkującego - do oceny

WHEY premium