SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu a masa mięśniowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Cześć.

Na ów forum zaglądam już od dłuższego czasu, lecz do tej pory nic nie pisałem, o nic nie pytałem, głównie tylko czytałem. Dziś chce dowiedzieć się od osób znających się na rzeczy, czy da rade tracić nie potrzebny tłuszcz i robić masę mięśniową.

Wyczytałem tutaj kiedyś na forum, że można spalać tłuszcz jednocześnie robiąc przy tym „czystą" masę mięśniową. Właśnie to chciałbym zacząć robić. Słyszałem, że do takiego trybu ćwiczeń dobre jest białko/węglowodany ( jeśli tak, prosił bym o polecenie dobrego produktu ). Ćwiczeniem, które pomagało by mi spalać tłuszcz było by to bieganie, myślałem nad 5km trzy razy w tygodniu, poniedziałek, środa, piątek zaraz po siłowni.

Nie mam zbytnio dużo wiedzy jak co nie którzy z Was na ten temat więc dlatego pytam osób, które się znają na tym. Proszę o wypowiedź czy ma to sens.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Da się budować masę mięśniową z jednoczesnym obniżaniem procentowego udziału tkanki tłuszczowej. W innym wypadku albo budujesz masę albo redukujesz się. Jeżeli ta pierwsza możliwość to dieta na zero, trening masowy, do tego dorzucić spalacz i antykataboliki-powinno działać.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5350
"głównie tylko czytałem"
L. przecz. artykułów 8
Fajnie ;P

w twoim wypadku do treningu masowego dociepnij się spalacz o będzie git ;]

CipiS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Przecież jak czytasz nie zawsze się logujesz. Kluczowa i tak będzie dieta.

Zmieniony przez - KOTC w dniu 2009-12-24 16:19:48

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Tak, często się nie logowałem, ale nie o tym...
Mówicie tutaj o spalaczu, możecie bliżej coś o nim napisać? Dokładnie co i jak z nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Najlepiej na początek uzupełnij ankietę. Może spalacz nie jest potrzebny. Masz dietę?

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Nie, nie posiadam na ten czas diety. Możecie powiedzieć o jaką ankietę chodzi? zrozumiałem to tak jakby wypełnić profil swoimi danymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t439863.html
Bez diety, budowanie masy, jak i redukcja-nie przyniesie efektów.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Dziękuje. W takim razie trzeba będzie podejść do sprawy z ułożoną dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Dokładnie tak-zajrzyj do działu odżywianie.

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do CP?

Następny temat

fitmax

WHEY premium