SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu a BCAA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Witam,

Chciałbym prosić radę. Chciałbym przed sezonem zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Postanowiłem, że codzienne przed śniadaniem będą aeroby 40-50 mim. Jednocześnie zależy mi na mięśniach i nie chciał bym ich spalić za bardzo. Czy przyjmowanie BCAA przed ćwiczeniami oraz musli z mlekiem po ćwiczeniach pomogą pozbyć się tłuszczu i zachować mięśnie?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Przed ćwiczeniami BCAA 1g na 10 kg masy, lub w formie proszkowej mozna przyrządzić napój i popijać podczas biegów, po aerobach czas na śniadanie, najlepsze owsiane/żytnie płatki z chudym mlekiem 0,5%/na wodzie + jakieś dobre źródło białka, musli to sklepowe jest za bardzo przetworzone na pewno. Jak nie będziesz miał diety na pozostały dzień to może być trudno z zrzuceniem paru kilo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Ja akurat wole rowerek niż bieganie, ale to nie ma znaczenia w tym przypadku.
Musli robię sam (otręby, płatki owsiane i żytnie, rodzynki, orzechy, suszone owoce) więc jestem spokojny o ich jakość i do tego mleko jak pisałeś 0,5%. Myślę, że reszta diety też jest ok. Dodam może tylko, że jestem kolarzem nie kulturystą.
Czyli rozumiem, że łykając BCAA przed porannym treningiem mogę być spokojny o mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
otreby i zytnie wywal z muesli, mleko mozesz walic nawet pelne.

lykajac samo bcaa nie zapewni Ci pewnosci o zachowaniu miesni. w tym celu potrzebujesz jesc sniadanie z bialkiem po arobach, ktorego Ci brakuje. Pamietaj ze bcaa to suplement, ktory nie zastapi diety.

tak jak pisal kolega wczesniej redukcja polega na calodniowym trzymaniu diety, sniadania powinny byc bogate we wszystkie skladniki odzywcze (najwazniejszy posilek dnia) - zdrowe tluszcze z orzechow i nasion, bialka jajek i wegle z owsianych.

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-03-11 17:09:04

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Więc jeśli dorzucił bym jajka albo tuńczyka do śniadania to efekty były by lepsze.
Moje posiłki wyglądają mniej więcej w ten sposób
9:00 śniadanie - po ww treningu
12:00 2-4 owoce
15:00 obiad tu różnie (makaron z twarogiem, piersi z warzywami, kasze, ryby, ryż)
17-19 właściwy trening
i posiłki po nim do 10 min płatki owsiane z mlekiem
ok godzina po tuńczyk lub biały ser z jogurtem, generalnie jakieś białka.

Pieczywa praktycznie nie jem. Słodyczy poza gorzką czekoladą również, za to pije sporo zielonej herbaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
9:00 śniadanie - po ww treningu
12:00 2-4 owoce to same cukry zamiast tego lepiej warzywa sobie zjeść
15:00 obiad tu różnie (makaron z twarogiem, piersi z warzywami, kasze, ryby, ryż)
17-19 właściwy trening
i posiłki po nim do 10 min płatki owsiane z mlekiem
ok godzina po tuńczyk lub biały ser z jogurtem, generalnie jakieś białka. biały ser to na noc po treningu najlepiej ryz/kasza+ pierś/chuda ryba tuńczyka nie jedz często.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
anubis, zle mu radzisz.

w kazdym posilku pelnowartosciowe bialko, o 12:00 warzywa+kurak+oliwa/ryba+oliwa+warzywa/ryba tlusta+warzywa

15:00 jak masz roznie to pominmy ten posilek, jednak jak chcesz redukowac to polecam zjesc ww zlozone z kurakiem/wolowina, bez warzyw

po treningu musi byc bialko i wegle. najczesciej je sie ziemniaki/ryz bialy/ryz brazowy + kurak. jesli tak bardzo chcesz robic sobie carbo zaraz po trenie to banany/ananas, lub inny owoc o wysokim IG

jogurtow unikaj na redukcji, przetworzony crap.

na noc twarog/wiejski + oliwa + warzywa.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Precedens po prostu skopiowałem to co napisał elmo jedynie to ten o 12 inaczej rozpisalem lepsze warzywa niż owoce

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak apetytu w NIEtreningowe , też tak macie ?

Następny temat

Prosukty o niskiej zawartości węglowodanów

WHEY premium