SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu z brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 116
Witam! Jestem w trakcie wykonywania Aerobicznej szóstki Weidera, czuje juz mięśnie brzucha, ale osłania je warstwa tłuszczu. Macie jakies dobre ćwiczenia na pozbycie się tego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Jak robisz A6W to sobie odpusci inne cwiczenia na brzuch - ewentualnie mozesz sprobowac aeroby jak chcesz sie pozbyc oponki

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1939
A A6W wlasnie nie spala oponki na brzuchu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
dieta jakas ? jak chesz spalic tłuszcz zmiejsz spozycie kalorii i wegli , a wiecej białka dobrego . i areoby biegaj , rowerek , pozdro

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ścieżka zdrowia .... zrob sobie jakiś tor ze skakaniem i wszystkim co ci przyjdzie do głowy ... napewno spalisz ... wiem po sobie :P:P:D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzeźbe do oceny, LICZE NA WAS

Następny temat

Plan terningowy proszę o sprawdzenie

WHEY premium