SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze tłuszczu - ich działanie i budowanie masy mięśniowej.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 47
Siemanko,

zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie czy spalacze tłuszczy faktycznie katują tylko tłuszcz czy po prostu rozpędzają nasz organizm i ogólnie przyspiesza metabolizm, bardziej się pocimy itd? No i druga sprawa czy podczas budowania masy mięśniowej można brać spalacze tłuszczu? tzn. brać można to wiem:P Można teoretycznie wszystko, ale czy to nie zaszkodzi naszym mięśniom?

P.S. mam Lipo CORE i brałem go zanim zacząłem budować masę mięśniowa, miałem wtedy dużo kardio, obniżyłem kalorie i udało mi się zrzucić 6KG w 3 tygodnie, byłem zadowolony i po tym wystartowałem z masówką, ale troszkę tego fatu doszło niestety:) Stąd moje pytanie odnośnie ryzyka utraty masy mięśniowej.

pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8075 Napisanych postów 149365 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184422
Wszystko zalezy od skladu produktu. Zazwyczaj maja za zadanie nasilic termogeneze i procesy lipolityczne. Nie ma on wplywu na tknanke miesniowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie wcisnąć białko?

Następny temat

Spalacz tłuszczu i przedtrening na koniec redukcji ;)

WPC zestaw