SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze tłuszczu ranking - 2021

temat działu:

Ranking suplementów i odżywek

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
Czołem, od czerwca, kiedy to zobaczyłem trzy cyfry na wadze, łykam z przerwami TillSlim. W latach wcześniejszych był m.in. Ground Zero, czy Cannibal Inferno czy inne Thermline jak i zielone kawy czy tam jakogody jakieś, wiec jakby co to wiem o czym mówie. Tillslim na mnie działa tak jak sobie wymysliłem, skład jest ok i natura, jak porówywałem to za taką ilość w innych termogenikach musze zapłacić wiecej. rano zamiast kawy i po 15 minutach wchodzi, wiec warto poczekać z kawą na efekt. na te chwile zszedłem 8 kg bez dodatkowych ćwiczen czy układania specjalnie diety, ale też sie nie napinam. polecam spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Dobra bajka bez diety i treningów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
jakby była bajka to bym pod własnym nikiem nie pisał tylko jakaś lala 20 czy cóś, na treningi nie miałem czasu w wakacje a na dietę .... pieprzyć dietę, tillslim ma dużo kofeiny i czegoś tam po której zwyczajnie nie chce mi sie tyle żreć i już. podobnie działał ground zero tyle ze dodawał ogólne rozdygotanie jakbym się amfy nawdychał czy czegos na kształt co raczej mało było przyjemne,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8
Dzięki za ranking :) szukałam czegoś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1344
Bem02, to ciekawe co piszesz z tą kofeiną w Tillslim.
Ja się właśnie zalogowałem do SFD, żeby poczytać o dietach i suplementacji.
Jeżdżę na rowerze i na przyszły sezon mam ambitne plany. Tylko niestety nie z tą wagą.
Dotychczas było tak, że jak więcej jeździłem, to jeszcze więcej jadłem.
Jeśli ten tillslim działa tak, że nie chce się tyle jeść, to może to jest coś dla mnie.
I dodatkowo kofeina, która przydaje sie kolarzowi. Sprawdzałem na ich stronie, to jest parę espresso w jednej kapsułce.
Spróbuję przez miesiąc i zobaczę jak działa na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Jeżeli masz ambitne plany to lepiej zacznij od podstaw czyli odzywiania bo same kaps cudów nie zdziałają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1344
Tu tez robię postępy :) Przestałem jeść czekoladę i ograniczyłem piwo po treningu. Powiecie, że to mało, ale od czegoś trzeba zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
po pierwszym opakowaniu tillslim zacząłem łykać dwie rano zamiast kawy i po godzinie kawę jesli wogóle... zacząłem trzecie opakowanie w tym tygodniu, robie sobie przerwy bo nie mam cisnienia ale teraz sie wezme jeszcze za cwiczenia i zobaczymy co bedzie. na razie ze 100 zszedłem do 92 wiec działa na pewno. ważne ze nie rzucam sie na zarcie wieczorem ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1531
Się podłączę :) Mam dylemat odnośnie stosowania termo gdyż trenuję tylko rano. Teoretycznie część na czczo i część 30 min przed treningiem. Z tym, że rano od pobudki do treningu to 2h. Rano przed treningiem wchodzi jeszcze shake m/in z banana + białko + wit D + cera + A-AKG. Kiedy zatem wrzucić tego spalacza - do shake'a czy po nim - przed treningiem?


Zmieniony przez - zulus25 w dniu 2020-01-02 15:08:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówki ranking 2021

Następny temat

Stacki kreatynowe ranking

Wiecej