SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze na docinkę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1126
Hej.
Tematów wiem, że pełno, tu i na innych forach ale większość dość starych, bazujących jeszcze z tego co poczytałem na preparatach które dawno już zmieniły skład, albo pełno info na stronach/forach sponsorowanych wiec info tam nierzetelne, stąd chciałbym dopytać w nowym i podać kilka przykładów do analizy.

Jestem na redukcji od około 1,5 mc. Zszedłem z 81,5kg do 77,5kg przy 174cm wzrostu (BF około 14%). Cel to jeszcze max 2kg. Doświadczenie z siłownią spore, bo łącznie jakieś 6 lat (teraz 3 lata bez znaczących przerw). Nigdy nie robiłem redukcji więc moje doświadczenie pod tym względem znikome. Kończę Revexa właśnie (pierwszy spalacz jaki dotknąłem) i całkiem ładnie mnie "nagrzewał", potliwość ok i efekty widzę (albo po nim, albo po diecie :P). Pytanie co dalej?
Budżet myślę do około max 200zł. Rozmyślam nad Alphaburn, Erase Fast, LIPO-6 BLACK, HELLFIRE, HYPERLEAN. Myślę też nad połączeniem czegoś z czymś np Alpha+Eresa. Czy w ogóle Alpha na prawdę działa na brzuch i boczki? Jak te inne spalacze? Niby hell to już nie ten co kiedyś albo też można trafić na kichę... Domyślam się, że warto coś z tych wymienionych jeszcze z termo jakimś połączyć? Znów revex?

Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
tak, takie przerwy maja sens.
najlepiej wtedy trenowac na czczo, osobiscie nie widze potrzeby stosowania rano, gdy nie robisz treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Heja. Ja wysłuchałem rad kolegów z doświadczeniem z forum i na ostatnie tygodnie redu zakupiłem zestaw (yohimbina hcl + tyrozyna + kofeina ) jestem mega zadowolony ( zaczynają się pojawiać żyły na barkach i klacie pod światło nigdy ich nie widziałem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1126
A właśnie miałem jeszcze dopisać yohe do tych moich propozycji.
Ile Cię to wyniosło? I z ilu % do ilu zszedłeś tak na oko?



Zmieniony przez - DX w dniu 2017-07-12 08:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
DX
A właśnie miałem jeszcze dopisać yohe do tych moich propozycji.
Ile Cię to wyniosło? I z ilu % do ilu zszedłeś tak na oko?







Zmieniony przez - DX w dniu 2017-07-12 08:52:03
yohimbina 2x0'5g 40zł + wysyłka.tyrozyna około 30 + wysyłkazł starczy na 3 miesiące. Kofeina około 20zł + wysylkana 3 miesiące.startowalem na oko 11_12% teraz myślę że 9% Max 10 moze mniej jest. JesZCE nigdy nie miałem takich efektów żeby żyły były . Wagi za.miesiąc straciłem Prawie nic A w pasie jakieś 3 cm.i w lustrze widzę progres

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-07-12 09:23:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1126
a jak z dawkowaniem? po ile i w jakich porach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
30-40 minut przed treningiem ćwiczę zawsze koło 19 . Posiłek B-tl o 16.30. I potem o 21 b-tl . 20mg johimbiny. 2 G tyrozyna według ulotki . Kofeina tabletka 200mg no i do tego standard 5G kreatyna mono +20g bcaa


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-07-12 09:51:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1126
czyli wszystko w jednej porcji przed i wsio? Jakieś na czczo branie itp nie sugerowane? Nie ma potrzeby?
A co z termo jakimś do tego? Jest sens kupować kolejnego revexa?
Ogólnie wygląda ciekawie i tanio xD
Zobaczymy czy ktoś jeszcze się wypowie, może akurat zna temat tych co wymieniłem czy jest sens.


Zmieniony przez - DX w dniu 2017-07-12 09:59:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
DX
czyli wszystko w jednej porcji przed i wsio? Jakieś na czczo branie itp nie sugerowane? Nie ma potrzeby?
A co z termo jakimś do tego? Jest sens kupować kolejnego revexa?
Ogólnie wygląda ciekawie i tanio xD
Zobaczymy czy ktoś jeszcze się wypowie, może akurat zna temat tych co wymieniłem czy jest sens.



Zmieniony przez - DX w dniu 2017-07-12 09:59:59
niech ktoś inny ci podpowie. Ja biorę tak i jest ok. Tak mi polecily tegie głowy tego forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
pewnie ze wszystko na raz i po sprawie. wazne bys trzymal odstep od posilku i unikal wegli w tymze posilku.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1126
Dobra, zdecydowałem się na taką samą kurację.
Tak, żeby uściślić. Mogę yohe przygotować sobie w słoiczku od razu "całą" i trzymając ja w lodówce codziennie sobie ją strzykawką odmierzać i mieszać z tyrozyną? Nie ma z tym problemu?
I czy brać do tego jeszcze revexa żeby grzał czy olać?


Zmieniony przez - DX w dniu 2017-07-12 11:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Nie ma problemu. Robią się takie męty i gluty Ale przed każdym użyciem wstrzasnij i jest ok. Poprzednia johe trzymałem miesiąc w lodówce i było ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odźywki na spalenie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie mięśni tak do 30 zł lub mniej?

Następny temat

Czy jest sens kupować BCAA na redukcji i EAA na masie przy odpowiedniej podaży białka z diety.

WHEY premium