SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tluszczu NA DLUZSZA METE:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
nie lepiej zrobic redukcje, i pozniej czysta mase robic?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
To tutaj ważna jest poprawa wielu parametrów fizjologicznych,

jesli miałbyś brać coś lajtowego, jak np niepełna dawka scorcha, czy thermo stim olimpu - to w zasadzie możesz robić tak jak TomQ powiedział

jeśli jednak myślsz o czymś trochę mocniejszym, to perspektywa 5 miesiecy IMO wyklucza taką możliwość. Kiedy trenujsze maksymalizuj spalanie fatu - minimalizuj mięsa, kiedy odpoczywasz - dbaj o maksymalną regenerację. Spalacz tutaj może nie być pomocny.

Mi udało się znacznie poprawić estetykę sylwetki zmniejszyć obwód pasa o ok 3 - 4cm (poniżej 80cm już dawno nie miałem), dodać trochę w obwodach tam gdzie trzeba i podbić masę ciała z niecałych 80 do 82 - 83kg w ciągu dwóch i pół miesiąca.

Przy czym miałem ten "komfort", że nie ćwiczyłem wcześniej przez ponad pół roku przez dość poważną kontuzję, stąd też ten miły dla oka efekt.

Z tym, że wspomagałem się kreatyną (ok 5 - 6g na dobę), BCAA (ok 15g w treningowe) i spalaczem (thermo stim przemiennie z clenburexinem), przy czym nie przekraczałem zalecanych dawek. Dodatkowo miałem rozmaite przedtreningówki (sample). NO i 2g EPA i DHA łacznie na dobę.

Najistoniejszym elementem była chyba cały czas modyfikowana dieta (m.in. znaczna różnica kaloryczna pomiędzy DT i DNT) i cały czas modyfikowana aktywność dodatkowa (poza siłownią: aeroby i interwały w rozmaitych odmianach). przy czym raz w tygodniu zdarzał się fast food jakiś

Mam jednak ten komfort, że nie interesuje mnie duża masa mięsniowa przy skrajnie niskim bf, tylko zdrowa, wysportowana sylwetka. Pewnie gdybym ważył o 10kg więcej, to o aktualny poziome bf byłoby bardzo trudno

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-09-10 13:10:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Chyba sie zdecyduje na Scorcha w normalne dawce ale tylko w DT.

Co do reszty, to oczywiscie bilans wegli jest rozny w DT I DNT, do tego dorzucane sa kretka i BCAA (ktore to tez wg mnie pomoga zrealizowac ten cel) no i oczywiscie aero po kazdym treningu.

To uwazacie ze np. 3 kapsy Scorcha przed treningiem dadza rade cos ruszyc w perspektywie 5 miecha?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
5 miesięcy to dużo w tym czasie zapewne będziesz zmieniał trening/dietę
ja od siebie mogę dodać że fajnie mi się ćwiczyło zmieniając spalacz co 5-6 tyg i robiąc między jednym a drugim 3-4 tyg przerwy...
bf spadał a waga sie utrzymywała zrobiłem z 1,5kg w 6 msc przy poprawie bf i ogólnej wytrzymałości trening 5-6 razy w tygodniu głównie pod sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
no to fajnie;)

a jaki mozecie polecic spalacz troche mocniejszy od tego scorcha?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Tutaj masz w miarę świeży temat.
https://www.sfd.pl/Godny_Polecenia_Spalacz_Tłuszczu.-t788833.html

Skoro aż 5 miesięcy cięcia, to rób tak jak chłopacy mówią. 1 spalacz w dnt. Zawsze możesz dokupić BCAA, omege 3, a one też wspomogą odpowiednio redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
teraz będzie chyba ciężko o trochę mocniejszy
tight'a extreme miło wspominam, stary venom którego już nie dostaniesz... innych gotowych nie jadłem jeszcze sam sobie dobieram składniki w miarę możliwości

najlepsze sa własne mieszanki ze 20g 1,3, 200 kofy i 10 yohy powinno wymiatać


Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2011-09-10 14:07:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Przeczytalem, ale nadal metlik.

To co proponujecie troche mocniejszego od scorcha?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Wiesz, zazwyczaj są to produkty z 1.3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
jak wyrwiesz tighty to bedzie cos mocniejszego od scorcha

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono,jabłko,stack,no-booster

Następny temat

Pomoc w dobraniu supli pod PCT

WHEY premium