SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tluszczu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 863
Witam. Mam pytanie w imieniu kolegi. Otoz: Moj kumpel wazy 100 kg przy 190 cm wzrostu i ma 15 lat. Cwiczy rzem ze mna na silowni. Chcialby sobie kupic jakis spalacz tluszczu, np. L-karnityne lub jakiegos Fat Burnera? Co byscie mu polecali oprocz diety? Jakeie tabletki lub jakie preparaty na spalenie tluszczu byscie polecili?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Nie ma nic lepszego od diety (np. nisko WW-T) oraz towarzyszących jej sesjach aerobowych. Ewentualnie kolega może skorzystać z "błogosławieństwa" l-karnityny, CLA, kofeiny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta + trening+ CLA + karnityna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1102
HIGH ENERGY Hi - Tec
i HMB jest dobry bynajmniej w formie płynu
Oczywiście spalacze działaja najlepiej przy odpowiednim zakresie powtórzeń
12 wzwyż
Kolega może zmniejszać równiez przerwy odpoczynkwe między serjami
Poczynając od 60 s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 863
A co sadzicie o FAT burnerze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dieta wysokobialkowa
aeroby(rower,biegi,skakanka)
duzo tego tłuszczu?

fat burner - dobry spalacz
albo niech kupi green tea,guarane,tauryne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 863
OJ. Czy duzo tego tluszczu ;/, jesli mozna tak powiedziec to z 30 kg napewno. On mowi ze sie zastanowi nad CLA lub Fat Burnerem lub L-karnityna. Cwiczyc w sensie rower iitp to jezdzi raz tydzien gdzie rekreacyjnie ale wiecej mu sie nie chce i go nie przekonam. Pyta siie jeszcze ile by musial tabletek np L-karnity lub fat burnera zjesc aby bylo widac efekt schudnieta(w sensie na wadze np. 1kg)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
30kg nadwagi?bez przesady
wtedy przy wzroscie 190cm wazyłby 70kg....mało...
jesli nie chce mu sie robic aerobów/jezdzic na rowerze to nie ma sensu brac spalacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 863
No moze przesadzilem ale miedzy 15-20 kg napewno bedzie. Jakie polecacie dla niego spalacze? Cos mu da jesli tylko cwiczy na silowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Niewiele.Nawet bardzo niewiele.Niech dalej je czipsy i siedzi przed telewizorem wydając bezmyślnie kase "bo mu sie nie chce"
Niech koniecznie kupi sobie konsolę do gier-schudnie raz dwa.
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
albo wykupi abonament w telewizji mango

co do autora ja mam 178cm a waze 100kg i nie uwazam sie zebym był gruby w pasie mam 79 i widac drabinke jezeli ma duzo tłuszczy niech zacznie biegac , i ogolnie uprawiac sporty typowo aerobowe + same aeroby ze spomagaczy na ten wiek efidryna odpada! dieta redukcyjna i aeroby przy sporym nakładzie czasu dadza efekty

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy hi-tec Whey mass gain to ...

Następny temat

Potas

WHEY premium